رفتن به بالا

ارمغانی از یک شهر هوشمند

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۳ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 29 September

🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری در «ارتقاء زیبایی بصری شهری» گفت: در تلاش هستیم تا با انجام اقدامات اساسی در راستای بهبود جلوه های بصری، محیط زیباتری را برای شهروندان فراهم آوریم. وی اظهار داشت: به دنبال گلایه های فراوان […]

🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت شهری در «ارتقاء زیبایی بصری شهری» گفت: در تلاش هستیم تا با انجام اقدامات اساسی در راستای بهبود جلوه های بصری، محیط زیباتری را برای شهروندان فراهم آوریم.

وی اظهار داشت: به دنبال گلایه های فراوان اصناف خصوصا «واحد‌های فروش میوه و تره بار» از ازدیاد خودروهای سیار در سطح شهر که نارضایتی سایر شهروندان را نیز به دنبال داشت و از طرفی موجب بهم ریختگی و ایجاد مشکلات ترافیکی شده بود، لذا تجمیع فروشندگان سیار میوه در چند نقطه شهر در دستور کار قرار گرفت.

شهردار چناران با اشاره به حفظ حرمت و کرامت مالکین خودروهای سیار فروش میوه بیان کرد: با توجه به اینکه این عزیزان نیز برای امرار معاش خانواده هایشان به دنبال رزق حلال هستند، لذا با در نظر گرفتن سه نقطه شهری نسبت به تجمیع و ساماندهی آنان اقدام کردیم.

دکتر داورزنی افزود؛ این نقاط در ابتدای بلوار جمهوری، حاشیه جاده آسیایی بعد از پمپ گاز شهرداری تا ابتدای بلوار جلال و حاشیه جاده از سمت قوچان در قسمت پشت ساختمان ذبیحی قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات