رفتن به بالا

ارمغانی از یک شهر هوشمند

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۳ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 29 September

✔️شهردار چناران خبر داد : 🔸خیابان طالقانی 2 با هدایت و جمع آوری متصدیان جایگاههای موقت فروش میوه و سبزی ساماندهی شد. 🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» با اعلام این خبر، گفت: کلیه جایگاههای موقت فروش سبزی و میوه از خیابان طالقانی 2 واقع در حاشیه پارک […]

✔️شهردار چناران خبر داد :


🔸خیابان طالقانی 2 با هدایت و جمع آوری متصدیان جایگاههای موقت فروش میوه و سبزی ساماندهی شد.

🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» با اعلام این خبر، گفت: کلیه جایگاههای موقت فروش سبزی و میوه از خیابان طالقانی 2 واقع در حاشیه پارک ملت جمع آوری شدند.

وی با اشاره به درخواست های مکرر شهروندان نسبت به هدایت این جایگاه‌ها به مکانی دیگر، افزود: این اقدام در راستای سهولت در رفت و آمد شهروندان و زیباسازی این خیابان که با جانمایی اشتباه باعث بوجود آمدن مشکلات ترافیکی برای کسبه این نقطه از شهر و همچنین زائرین و مسافرانی که جهت اتراق از معبر حاشیه پارک ملت استفاده میکردند و از طرفی نارضایتی های فراوانی را نیز به بار آورده بود، انجام شد.

شهردار چناران با اعلام این مطلب که این جایگاهها با ریختن ضایعات و سد معبر، سیمای این خیابان را بر هم زده بودند، اظهار داشت: این تصمیم با هدف نظم بخشی و سهولت در رفت و آمد برای شهروندان اتخاذ گردید.

اخبار مرتبط

نظرات