رفتن به بالا

ارمغانی از یک شهر هوشمند

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱
  • الإثنين ۲۶ ربيع ثاني ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 21 November

🔹بازدید «شهردار» به همراه «رؤسای کمیسیون‌ عمران و فرهنگی شورای شهر» چناران از مراحل مختلف احداث کارخانه آسفالت 🔸معابر چناران به زودی از نعمت آسفالت برخوردار می‌شوند. 🟠به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» به همراه «محمد علی حیدری» رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و «مهندس زهرا راوی» ریاست کمیسیون […]

🔹بازدید «شهردار» به همراه «رؤسای کمیسیون‌ عمران و فرهنگی شورای شهر» چناران از مراحل مختلف احداث کارخانه آسفالت

🔸معابر چناران به زودی از نعمت آسفالت برخوردار می‌شوند.

🟠به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» به همراه «محمد علی حیدری» رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و «مهندس زهرا راوی» ریاست کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر از مراحل مختلف احداث کارخانه آسفالت بازدید کردند.

شهردار چناران در حاشیه این بازدید گفت: با آغاز فعالیت این کارخانه، یکی از اساسی ترین نیازهای شهروندان و شهرداری یعنی آسفالت برطرف میگردد.

وی با اشاره به اهتمام شهرداری در راه اندازی هرچه سریعترکارخانه آسفالت اظهار داشت: با توجه به ضرورت مرمت و روکشی آسفالت معابر سطح شهر، عملیات اورهال، نصب انشعابات، احداث مخزن ذخیره قیر و باسکول هم اکنون با شتاب بیشتری در حال تکمیل است.

دکتر داورزنی بیان کرد: انشالله طبق پیگیری‌های انجام شده ظرف بیست روز آینده شاهد راه اندازی کارخانه آسفالت خواهیم بود و هم اکنون در تلاش هستیم قیر مورد نیاز برای آسفالت کلیه معابر شهرمان را نیز تامین کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات