رفتن به بالا

ارمغانی از یک شهر هوشمند

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱
  • الإثنين ۲۶ ربيع ثاني ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 21 November

🔹مانور پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در «پست 132 کیلوولت برق چناران» برگزار گردید. 🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران«مانور پدافند غیرعامل و مدیریت بحران» به‌منظور ارتقاء آمادگی تیم های عملیاتی در پست 132 کیلوولت توزیع برق چناران اجرا شد. در این مانور عوامل عملیاتی ادارات مرتبط با فرض بروز خرابکاری […]

🔹مانور پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در «پست 132 کیلوولت برق چناران» برگزار گردید.

🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران«مانور پدافند غیرعامل و مدیریت بحران» به‌منظور ارتقاء آمادگی تیم های عملیاتی در پست 132 کیلوولت توزیع برق چناران اجرا شد.

در این مانور عوامل عملیاتی ادارات مرتبط با فرض بروز خرابکاری و آتش‌سوزی در دو بخش «جامدات و مایعات قابل اشتعال» در پست 132 کیلوولت برق چناران پس از اعلام حادثه توسط «دبیر پدافند غیرعامل شهرستان» وارد عمل شده و توانستند وظایف خود را بدرستی انجام دهند.

گفتنی است تیم هایی از «آتش نشانی و روابط عمومی شهرداری،پست توزیع برق،هلال احمر، آبفای شهری،اورژانس،گاز،مخابرات و نیروی انتظامی» در این مانور شرکت داشتند.

لازم به ذکر است این رزمایش با حضور «فرماندار، امام جمعه، شهردار، اعضای شورای شهر،مدیریت پست برق، فرماندهی انتظامی و مدیران سایر دستگاه‌های اجرایی» مرتبط بر اساس سناریوهای از پیش تعیین‌شده و با نظارت معاونت بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای استان برگزار شد.

در این مانور، اقدامات لازم جهت مهار و به حداقل رساندن خسارات ناشی از حادثه در تجهیزات پست از سوی تیمهای عملیاتی، پس از تخریب و آتش‌سوزی توسط «یک عامل نفوذی» به انجام رسید.

اخبار مرتبط

نظرات