رفتن به بالا

ارمغانی از یک شهر هوشمند

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
  • الإثنين ۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 26 September

🔹در راستای «تعامل سازنده» و «حل مشکلات مشترک» بین دو شهر «چناران و گلبهار» دکتر داورزنی با فرماندار شهرستان گلبهار دیدار و گفتگو کرد. 🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» با حضور در دفتر «فرماندار گلبهار» بر لزوم حل مشکلات مشترک بین دو شهر گلبهار و چناران تاکید […]


🔹در راستای «تعامل سازنده» و «حل مشکلات مشترک» بین دو شهر «چناران و گلبهار» دکتر داورزنی با فرماندار شهرستان گلبهار دیدار و گفتگو کرد.

🟠 به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران «دکتر حمیدرضا داورزنی» با حضور در دفتر «فرماندار گلبهار» بر لزوم حل مشکلات مشترک بین دو شهر گلبهار و چناران تاکید کرد.

در این نشست صمیمی«مهندس مهدی دونده» فرماندار شهرستان گلبهار ضمن تبریک انتخاب شهردار چناران با اشاره به برنامه های اجرا شده توسط مجموعه مدیریت شهری در حل معضلات شهر چناران و شهروندان، این اقدامات را قابل تقدیر دانست.

وی بیان کرد: انشالله با تعامل و هم افزایی بیشتر بتوانیم نسبت به حل موضوع آرامستان و مشکلات زیست محیطی ناشی از دفن زباله های گلبهار در سایت زباله گاه شهرداری چناران گام برداریم.

شهردار چناران نیز ضمن بیان گزارشی از اقدامات شهرداری در خصوص حل مطالبات اشخاص و شرکتهای حقیقی و حقوقی از این شهرداری و راه اندازی کارخانه آسفالت از آمادگی کامل شهرداری و شورای شهر چناران جهت تعامل سازنده با مجموعه مدیریت شهری گلبهار خبر داد و افزود: در راستای حل مشکلات شهروندان از هرگونه همکاری سازنده در راستای منافع شهروندان دریغ نخواهیم کرد.

اخبار مرتبط

نظرات