iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساعت : ۲۰:۳۸:۱۹
پربیننده ها
کد خبر: 116
نشست صمیمانه دکتر بارویی با جمعی از نخبگان دانشجویی چناران؛
در سلسله نشستهای شهردار چناران با فعالین و اقشار مختلف ،جمعی از جوانان،فعالین دانشجویی و نخبگان چناران در دیداری صمیمی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خویش در حوزه های مختلف پرداختند.
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸:۴۹
در سلسله نشستهای شهردار چناران با فعالین و اقشار مختلف ،جمعی از جوانان،فعالین دانشجویی و نخبگان چناران در دیداری صمیمی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خویش در حوزه های مختلف پرداختند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران،در این دیدار سه ساعته مباحث مختلفی در ارتباط با حوزه شهروندی،مسائل و مشکلات شهر، موضوعات فرهنگی،اقتصادی و اجتماعی چناران به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و نقش جایگاه مدیریت شهری در این ارتباط بررسی شد.
شهردار چناران ضمن قدردانی از نگاه ویژه و تاثیر گذار فرهیختگان و جوانان شهر به مسائل مرتبط با مدیریت شهری،گفت: به باور من در هر کار و جایگاهی که به جوانان اعتماد شد و زمینه مشارکت این قشر از اجتماع در امور اجرایی فراهم گردید شاهد اتفاقات بسیار مثبتی در نتایج حاصله بوده ایم و استفاده از فکر و خلاقیت جوانان نخبه گره گشای بسیاری از مشکلات ما در اداره شهر گردیده است.
دکتر بارویی افزود: نمونه بارز این حسن اعتماد به جوانان، دوران دفاع مقدس بود که بسیاری از نوجوانان و جوانان آن ایام تا رده های بالای فرماندهی و مدیریت جنگ پیش رفتند و با بذل جان خود و ایثارگریهای بی نظیر به دفاع از کیان مقدس این مرز و بوم پرداختند.
وی اظهار داشت: امروز نیز جوانان ما توانسته اند با بهره گیری از توان علمی و دانش روز خویش در در همه ی زمینه ها از جمله توسعه و زمینه سازی رشد بیشتر جامعه سهیم شوند و ایفاگر نقش بسیار مهم و سازنده خود در اجتماع و همچنین در رسیدن به اهداف والای کشورمان باشند.
شهردار چناران بیان کرد: ما نیز در مجموعه مدیریت شهری چناران از همان روزهای نخست شروع بکارمان سعی کردیم در طول این دوره چهارساله ای که در پیش رو داریم و در تصمیمات شهری از این قشر بسیار تاثیرگذار غافل نباشیم و توانسته ایم با ایجاد و راه اندازی گروهی متشکل از 350 نفر از جوانان مستعد و نخبه شهر تحت عنوان شهریاران چناران زمینه حضور و مشارکت این قشر فرهیخته را در موضوعات شهری فراهم کنیم.
بارویی افزود : به باور و اعتقاد ما در شهرداری و شورای شهر، برگزاری این جلسات میتواند باعث پیشرفت امور باشد، چرا که در این سلسله نشستها ضمن بهره گیری از ایده های مختلف و نویی که از سوی شما مطرح میشود، مزیت دیگرش بیان و شناخت نقاط ضعف و قوت شهر و انتقادات است و هر کجا که نقد سازنده ای مطرح شود قطع به یقین پیشرفت و توسعه را هم به ارمغان خواهد آورد و استمرار این جلسات قطعا می تواند خروجی های بسیار خوبی را برای ما به همراه داشته باشد.
این مقام مسئول گفت: با همین دیدگاه مثبتی که ما به جوانان و نقش سازنده آنان در سپردن امور داشتیم و در این راستا تا حد زیادی توانسه ایم این موضوع را در شهرداری عملی کرده و از مدیران جوان در مناصب مختلف استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت برگزاری اینگونه جلسات و نشستها برلزوم ایجاد کار گروه مشترکی بین دانشجویان نخبه چناران با شهرداری این شهر تاکید کرد و خواستار ادامه این ارتباطات موثر و سازنده شد.
گفتنی است در ادامه این نشست صمیمی هریک از حاضرین در جلسه دیدگاهها، دغدغه ها ، ایده ها وانتقاد های خود را بصورت صریح و شفاف با شهردار چناران در میان گذاشتند و راهکارهایی را هم در حوزه های مختلف مدیریت شهری و ضرورت استفاده از این راهکارهها را در تصمیمات شهری خاطرنشان ساختند.
لازم به ذکراست در این جلسه دانشجویان چنارانی که در دانشگاههای صنعتی شریف، امیرکبیر، علوم قضایی، دانشگاه تهران، سمنان، قردوسی مشهد، صنعتی بیرجند، حکیم سبزوار و دانشگاه فرهنگیان مشهد مشغول به تحصیل هستند، حضور داشتند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار