iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساعت : ۲۰:۴۶:۲۷
پربیننده ها
کد خبر: 139
شهرداری چناران در آخرین ماه سال بازار دستفروشان را رونق می دهد؛
معاونت اداری و مالی شهرداری از راه اندازی روز بازار در شهر چناران خبر داد.
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶:۰۳
معاونت اداری و مالی شهرداری از راه اندازی روز بازار در شهر چناران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، مهندس علی پاکروح با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور رئیس اداره صنعت معدن تجارت و نمایندگانی از جهاد کشاورزی و اتاق اصناف شهرستان چناران، گفت:در این جلسه با ایجاد مکانی جهت ایجاد روز بازار ویژه دستفروشان و افراد دوره گرد که به کسب روزی حلال مشغول هستند و در ایام پایانی سال بتوانند ما یحتاج زندگی خود را تأمین کنند، این طرح اجرا می شود.
معاونت اداری و مالی شهرداری چناران با بیان اینکه با هدایت این قشر از جامعه در یک مکان مناسب و کمک به فروش بیشتر این افراد در قالب طرح ساماندهی و رعایت حقوق شهروندی این عزیزان، از بوجود آمدن سد معبر در معابر و خیابانهای اصلی و فرعی شهر نیز که طبیعتا در اسفند ماه بواسطه جنب و جوش مردم و کسبه شلوغ می شود و باعث بوجود آمدن ازدحام و مزاحمت برای عابرین و شهروندان می شود، جلوگیری خواهد شد.
وی همچنین گفت: در این راستا در جلسه امروز پس از بحث، بررسی و تبادل‌نظر مقرر شد مکانهایی نیز در سه نقطه از سطح شهر برای ساماندهی وانت بارها در نظر گرفته شود و از ابتدای اسفندماه کلیه وانت بارهایی که اقدام به فروش میوه و تره بار شب عید می کنند به این نقاط منتقل شوند.
مهندس پاکروح افزود: این اماکن شامل قسمتی از بلوار شهید خوشرو،بلوار جمهوری اسلامی و بلوار جلال آل احمد در نظر گرفته شده است.
معاونت اداری و مالی شهرداری بیان کرد: در این جلسه با توجه به ساماندهی و ایجاد بازاری مناسب در مکانی مشخص جهت دسترسی و سهولت بیشتر شهروندان با مساعدت اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان تاکید شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار