iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساعت : ۲۰:۴۷:۲۷
پربیننده ها
کد خبر: 156
توسط شهردار چنارارن صورت گرفت؛
همزمان با فرا رسیدن ۵ اسفند، زاد روز خواجه نصیر الدین طوسی رادکانی اولین مهندس ایرانی از مهندسین شاغل در شهرداری چناران تقدیر بعمل آمد.
تاریخ انتشار: شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶:۲۸
همزمان با فرا رسیدن ۵ اسفند، زاد روز خواجه نصیر الدین طوسی رادکانی اولین مهندس ایرانی از مهندسین شاغل در شهرداری چناران تقدیر بعمل آمد.
به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، مهندس بارویی با اشاره به اهمیت جایگاه مهندسان در جامعه امروزی گفت: پیشرفت و توسعه جوامع امروزی مرهون تلاشها و زحمات مهندسین آن جامعه است که با بهره گیری از توان علمی خود در ساختن و عمران شهرها و ارائه خدمات مطلوب به همنوعان خویش ایفاگر نقش بسیار مهمی هستند.
شهردار چناران بیان کرد: امروز افتخار ما در مجموعه شهرداری بر این امر قرار گرفته که در بدنه خود جمع کثیری از مهندسین رشته های مختلف را داراست که شاهد خدمات بسیار خوب این عزیزان برای ساختن شهری آباد و در خور شهروندان شهرمان می باشیم و به خاطر این نعمت خداوند متعال را شکر گزار هستیم.
وی افزود: تمام سعی و تلاش مجموعه مهندسان شاغل در شهرداری براین امر قرار گرفته است که در نوع ارائه خدمات و کارهایشان به مردم با رعایت استانداردهای دقیق مهندسی و علمی منشا اثر کارهای شایسته و اثر بخش برای چناران باشند.
گفتنی است در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدیه از مهندسین شاغل در شهرداری تقدیر شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار