iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساعت : ۲۰:۳۷:۵۴
پربیننده ها
کد خبر: 185
رئیس اداره خدامات شهر شهرداری چناران خبر داد؛
طرح حریم تا حریم با هدف پاکسازی مسیر ورودی و خروجی شهر چناران اجرا شد.
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵:۳۷
طرح حریم تا حریم با هدف پاکسازی مسیر ورودی و خروجی شهر چناران اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، محمد علی حیدری با بیان این مطلب که رویکرد شهرداری در پاکسازی معابر شهری استفاده از گروههای مردم نهاد می باشد، گفت: برای این که شهری پاکیزه و با نشاط داشته باشیم باید کلیه شهروندان و اقشار مختلف مردم در نظافت شهری دخیل شوند و این مهم با مشارکت آحاد مردم به انجام می رسد. ما نیز بر همین اساس هدف کلی خود را زمینه سازی هرچه بیشتر ورود شهروندان در حوزه های مختلف مرتبط با سیاست های اداره امور شهر بنا نهاده ایم.
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری بیان کرد: پس از اجرای موفقیت آمیز مرحله اول طرح "پاکبان محله خود باشیم" که در دو نقطه از شهر چناران با همراهی خوب همشهریان عزیزمان مواجه گشت برآن شدیم تا با استفاده از ظرفیت مدارس مقاطع مختلف تحصیلی در شهر و مذاکراتی در همین خصوص با مسئولین محترم آموزش و پرورش شهرستان و مدیران مدارس انجام گردید زمینه حضور دانش آموزان را به عنوان قشر تأثیرگذاری که در سنین آموزش پذیری قرار دارند در این عرصه محیا نماییم.
وی افزود: به همین منظور و با هدف ترویج مسائل شهروندی و ارتقای فرهنگ شهرنشینی و عملی کردن شعار معروف شهر ما خانه ماست، طی جلساتی که با مدیریت مجتمع امام رضا(ع) به انجام رسید از طرف این عزیزان پیشنهاد اجرای طرح حریم تا حریم جهت پاکسازی مسیر ورودی و خروجی شهر از محل این مجتمع تا مسجد امام رضا(ع) به شهرداری ارائه شد و از طرفی با توجه به نزدیکی فاصله چناران به مشهد که محل تردد میلیون ها زائر و مسافر مشتاق به زیارت حرم امام رضا(ع) در طرح پیشنهادی مدیران این مجتمع لحاظ شده بود و می طلبد که این مسیر آنگونه که شایسته زوار حرم آقا علی بن موسی الرضا(ع) پاکسازی و نظافت گردد. اجرای این طرح با موافقت و استقبال دکتر باروئی شهردار چناران مواجه شد و خوشبختانه با مشارکت بسیار خوب تعداد کثیری از دانش آموزان بسیجی این مجتمع به همراه مربیان و همکاری خوب شبکه بهداشت و درمان و همچنین پرسنل سختکوش راهور شهری به منظور کنترل مسائل ترافیکی اجرا گردید.
حیدری اظهار داشت: قصد داریم با ادامه طرح هایی از این قبیل شهرمان چناران را آنگونه که شایسته مردم خوب این شهر می باشد با کمک همشریانمان در مناطق مختلف به شهری نمونه در سطح استان و کشور تبدیل کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار