iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۷:۱۹:۲۶
پربیننده ها
کد خبر: 199
شهردار چناران؛
شب چهارشنبه سوری در چناران با آرامش سپری شد.
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵:۱۹
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران،‌ دکتر بارویی گفت: با تلاش نیروهای آتش نشانی، انتظامی و سایر دستگاههای مرتبط در شب چهارشنبه سوری حادثه خاصی در شهر چناران نداشتیم و شهروندان شب آرامی را سپری کردند.
شهردار چناران بیان کرد: با برگزاری کلاسهای مختلف آموزشی و اقداماتی که در حوزه فرهنگسازی در خصوص آخرین چهارشنبه سال توسط همکارانمان در واحد آتش نشانی از ابتدای اسفند انجام شد و با مدیریت و کنترل خانواده ها بر روی فرزندانشان خوشبختانه امسال در مقایسه با سال قبل شاهد کاهش استفاده جوانان و نوجوانان از مواد محترقه و آتش زا در سطح شهر بودیم.
دکتر بارویی افزود: با اعلام آماده باش به پرسنل آتش نشانی از ساعت شانزده روز گذشته و استقرار کلیه آتش نشانان و نیروهای خدمات شهری در ایستگاه مرکزی و برقراری گشتهای خودرویی در سطح شهر که تا بامداد امروز ادامه داشت، چند مورد آتش زدن لاستیک در چند خیابان شهر که بصورت جزیی بود،مهار شد و به لطف خداوند مورد دیگری نداشتیم.
وی ادامه داد: علاوه بر پرسنل خدوم آتش نشانی و نیروهای خدمات شهری و عمران شهرداری، حضور گشتهای پلیس در معابر و خیابانهای شهرمان هم کاملا پررنگ بود و با استقرار نیروهای ستادی انتظامی در محل ایستگاه مرکزی در تامین امنیت و آرامش نقش بسزایی ایفا کردند که جا دارد از همه این عزیزان تقدیر و تشکر داشته باشم.
شهردار چناران تصریح کرد: آموزش و پیشگیری شرط اساسی در اینگونه موضوعات است و ما باید مردم را آموزش دهیم تا ضمن آگاه سازی در عدم انجام استفاده از مواد منفجره و کارهای هیجانی پر خطر که ممکن است منجر به بروز صدمات جبران ناپذیری برای خود و عزیزانشان گردد با مدیریت صحیح با برگزاری مراسم چهارشنبه سوری بصورت مدیریت شده فضایی توام با شادی و آرامش را برای مردم فراهم کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار