iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۶:۱۸:۵۴
پربیننده ها
کد خبر: 202
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری چناران؛
دومین مرحله طرح جمع آوری سد معابر شهری اجرا شد.
تاریخ انتشار: پنحشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳:۱۲
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، محمد علی حیدری با اشاره به اینکه در روزهای پایانی سال شاهد حجم زیادی از اشغال معابر عمومی توسط دست فروشان و برخی از مالکین واحدهای صنفی هستیم که با پهن کردن بساط خویش مشکلاتی را برای سایر شهروندان ایجاد کرده اند،گفت: اداره خدمات شهری شهرداری به منظور جلوگیری از تجمع عاملین سد معبر و دست فروشان در کلیه معابر شهری اقدام به اجرای دومین مرحله از طرح ضربتی جمع آوری عاملان سد معابر کرده است.

رئیس اداره خدمات شهری شهرداری افزود: هدف از اجرای این طرح زیباسازی چهره شهر و رفاه حال شهروندان در روزهای منتهی به سال نو می باشد و پرسنل خدوم این اداره با همکاری نیروی انتظامی بصورت روزانه اقدام به رفع سد معبر از خیابانها و پیاده راهها می کنند.

حیدری با تاکید بر اینکه متاسفانه عاملین فروش و دوره گردها بصورت غیر مجاز اقدام به فروش اجناس و فعالیت در سطح شهر میکنند، گفت: نتیجه فعالیت متصدیان اینگونه مشاغل نارضایتی شهروندان را به بار می آورد.

وی اظهار داشت: برخی از کسبه، فقط یک بخش از ایجاد کنندگان سد معبر هستند و انشالله قصد داریم بعد از تعطیلات نوروزی با اجرای مرحله سوم این طرح نسبت به رفع هرگونه سد معبر از قبیل داربست های ایجاد شده در خیابان،سایبان ها، نخاله های ساختمانی و دست فروشان اقدام کنیم.

مسئول خدمات شهری شهرداری چناران، فروشندگان سیار را از دیگر مصادیق سد معبر عنوان و بیان کرد: رفع سد معبر کسبه و مغازه داران و فروشندگان سیار هم در دستور کار این اداره قرار دارد.

حیدری گفت: مرحله دوم این طرح همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار در معابر و بلوارهای شهر از جمله بلوار شهید بهشتی، حد فاصل میدان بسیج تا چهارراه شهدا، چهارراه شهدا تا میدان امام، بلوار امام تا مهدیه بصورت روزانه با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و سپس تذکر و اخطار قانونی شروع شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار