iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۶:۴۱:۴۱
پربیننده ها
کد خبر: 205
رئیس شورای شهر چناران؛
رئیس شورای اسلامی شهر چناران طی پیامی فرا رسیدن روز 25 اسفند را که بعنوان روز شهردار نامگذاری گردیده است را تبریک گفت
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱:۲۷
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، حسین سپهری با گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز سپاه اسلام شهید مهدی باکری که بعنوان روز شهردار نامگذاری گردیده، گفت: شهید باکری انسانی نمونه، سرداری فداکار ، مدیری خدمتگزار ، صمیمی، مخلص و عاشق حضرت امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بود. با تمام وجود خود را پیرو خط امام می‌دانست و سعی می‌کرد زندگی‌اش را براساس رهنمودها و فرمایشات آن بزرگوار تنظیم کند و در مقطعی هم که شهردار بود با تلاش و ایثاری که از خود به نمایش گذاشت توانست بر روح و جان شهروندان مدیریت کند.
متن پیام تبریک رئیس شورای شهر چناران بدین شرح است:
25 اسفند سالروز شهادت شهید مکتب حسینی شهید باکری که انسانی نمونه، سرداری فداکار،مدیری خدمتگزار،صمیمی،مخلص و عاشق حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی که در تقویم کشورمان به عنوان روز شهردار نامگذاری گردیده است در نوع خود بسیار جالب و مهم می باشد تا با یادآوری شخصیت این شهید گرانقدر،یادمان باشد شیوه و منش مدیریتی این مردان راستین خدا همچنان الگویی درست برای تمام مسئولین این مرزو بوم می تواند باشد.
بی شک جایگاه شهرداری بسیار مهم و خدمات و زحمات این عزیزان غیرقابل تصور است. مدیریت یک شهر کار کوچکی نیست. بحث توسعه، عمران، خدمات شهرسازی، فضای سبز و ... توان مدیریتی بالا و شیفتگی خدمت می طلبد که خوشبختانه در شهرداری شهرمان چناران شاهد این توان و روحیه خدمت رسانی هستیم.
شهردار توانمند شهرمان، جناب آقای دکتر باروئی و همه ی کارکنان و پرسنل شهرداری خالصانه و بی دریغ تلاش می کنند تا شهری بسازند که شهروندان در آن احساس آرامش و راحتی کنند.
به حول و قوه الهی، امروز روند پیشرفت شهرمان، علیرغم مشکلات مالی، آهنگ سریع تری به خود گرفته است و انشالله به زودی شاهد پیشرفت های وسیع در حوزه های مختلف عمرانی و فرهنگی و فضای سبز، خواهیم بود.
انتظار داریم همشهریان گرامی، شهرداری را در رسیدن به این اهداف یاری نمایند. یک بار دیگر این روز فرخنده را شهردار پرتلاش و پرسنل سخت کوش شهرداری چناران تبریک گفته، برای این عزیزان از خداوند بزرگ توفیق روز افزون مسألت داریم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار