iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۶:۴۲:۰۴
پربیننده ها
کد خبر: 207
توسط شهریاران جوان چناران انجام شد؛
در 25 اسفند و روز شهردار،شهریاران جوان چناران از دکتر بارویی تقدیر کردند.
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶:۳۴
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، همزمان با 25 اسفندماه و سالروز شهادت شهید باکری که روز شهردار نامگذاری گردیده است،شهریاران جوان چناران طی مراسمی از تلاشها و خدمات دکتر بارویی تقدیر کردند.

برپایه همین خبر،این مراسم که به همت و تلاش اعضای شهریاران جوان در تالار خواجه نظام الملک کتابخانه برگزار شد با استقبال بسیار خوب و باشکوه جمع کثیری از جوانان دانشجو و اقشار مختلف مواجه گشت.

گفتنی است در این مراسم رئیس شورای شهر چناران طی سخنانی از تشکیل و راه اندازی گروه شهریاران چناران ابراز خشنودی نمود و عنوان کرد: این جمع با نشاط و با انگیزه توانسته طی مدت اندکی که از شکل گیری و راه اندازی آن میگذرد با فعالیتها و خدمات خوبی که در حوزه مدیریت شهری انجام داده اند، جایگاه بسیار خوبی را در سطح شهر و در بین کلیه مسئولین شهری پیدا کرده اند.

سپهری افزود: امیدواریم با تلاش و پشتکار این جمع که اکثر قریب به اتفاق آنان جز نخبگان و فرهیختگان چناران هستند، شاهد اقدامات و کارهای خوبی در زمینه پیشرفت و توسعه شهر باشیم.

دکتر بارویی،شهردار چناران هم در این آیین،گفت: حضور و مشارکت جوانان در عرصه های اجرایی که جز نیروهای خوش فکر و خلاق جامعه هستند می تواند باعث ایجاد تحولات مثبت و شگرفی در روند تصمیم گیری اجرایی مدیران دستگاههای مختلف گردد.
وی بیان داشت: خوشبختانه بعد از تاسیس و فعالیت شهریاران چناران با دلسوزی و درایت خاصی که در بین تک تک اعضای این تشکل وجود دارد شاهد کارهای مثبت بسیاری از ناحیه این جمع جوان و فرهیخته بودیم.

شهردار چناران افزود: به سهم خویش بابت کارها و اقدامات بسیار ارزنده شهریاران که با هدف توسعه و آبادانی شهرمان انجام داده اند و دوشادوش ما در کارهای اجرایی نیز ورود داشته اند صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم و امیدوارم در سال جدید نیز شاهد افزایش این تعامل خوب و سازنده باشیم.

لازم به ذکر است در این مراسم پس از صحبت دوتن از اعضای شهریاران بنامهای خانم حمیده وکیلی و آقای سجاد طوسی هدایایی به رسم یادبود از طرف شهریاران چناران به دکتر بارویی اهدا شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار