iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۶:۵۹:۵۶
پربیننده ها
کد خبر: 214
رئیس اداره عمران و فنی شهرداری؛
لکه گیری و آسفالت کلیه معابر و خیابانهای سطح شهر در سال جدید با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷:۵۹
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، مهندس مجید پورعفتیان مقدم اعلام کرد: یکی از برنامه‌های شهرداری و اداره عمران در سال 97 در راستای ارائه خدمات بهینه به شهروندان در کلیه نقاط سطح شهر، بحث آسفالت و لگه‌گیری‌های معابر سطح شهر است که جزو اولویت‌های اصلی شهرداری در دستور کار قرار دارد.
رئیس اداره عمران شهرداری گفت: در سال جاری و با توجه به مساعد بودن هوا و در نیمه اول سال، طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، در نظر داریم خیابان ها و معابر اصلی و برخی خیابان های فرعی سطح شهر را با توجه به اولویت های صورت گرفته به صورت زیربنایی آسفالت ریزی کنیم.
وی افزود: طبق برآوردهای انجام شده در بودجه سال جدید شهرداری، خوشبختانه اعتبار این موضوع در بودجه مصوب لحاظ شده است و انشاالله به مرور طی برنامه ریزی های انجام شده در کلیه قسمتهای شهر به انجام خواهد رسید.
مهندس مقدم تصریح کرد: آغاز پروژه لکه گیری و آسفالت ریزی همزمان با اتمام تعطیلات نوروزی از معابر و خیابانهای عدالت و بلوار شهید حسن زاده با هدف رفاه حال شهروندان این محدوده و پاسخ به درخواست این عزیزان که ازسال گذشته پیگیر این موضوع بودند، شروع شده است.
مسئول اداره عمران شهرداری با تاکید بر اینکه به دلیل فرسودگی و شرایط جوی در زمستان آسیب های جدی به آسفالت معابر وارد شده است که این آسیب ها باعث گلایه بعضی از شهروندان در برخی از نقاط شهر را به بار آورده و سبب بروز مشکلات عبور و مرور در آن قسمت از معابر شهر شده، گفت: با مساعد شدن شرایط جوی در فصل یهار و تابستان زیرسازی، آسفالت ریزی و لکه گیری معابر در کلیه قسمتهای شهر اجرا می گردد.
وی خاطرنشان ساخت: امیدواریم با بهسازی معابر اصلی و فرعی سطح شهر در نیمه نخست سال جدید، بتوانیم افزایش رضایت‌مندی شهروندان از مجموعه مدیریت شهری را فراهم کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار