iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساعت : ۲۰:۵۶:۵۸
پربیننده ها
کد خبر: 215
در اولین جلسه شورای اسلامی شهر چناران در سال جدید مطرح شد؛
اولین جلسه علنی شورای شهر در سال جدید با حضور مهندس هادی بارویی شهردار چناران در محل دفتر شورای اسلامی شهر برگزار شد.
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳:۰۲
اولین جلسه علنی شورای شهر در سال جدید با حضور مهندس هادی بارویی شهردار چناران در محل دفتر شورای اسلامی شهر برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس حمزه نظافت، گفت: اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر با حضور کلیه اعضا و شهردار چناران در محل دفتر شورای شهر برگزار گردید.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر چناران افزود: در این جلسه از مدیریت بسیار خوب شهردار و مجموعه مالی شهرداری در خصوص پرداخت کلیه معوقات نیروهای شرکتی و کارکنان شهرداری در ایام پایانی سال 96 تقدیر شد.
مهندس نظافت ضمن اشاره به موضوع بسیارمهم تعیین تکلیف پل ورودی چناران که جز مطالبات به حق شهروندان چنارانی قرار دارد،بیان کرد: با توجه به اینکه این پل در حال حاضر بعنوان مانعی جهت ورود مسافر به شهر قرار گرفته و از طرفی بازگشایی کمربندی های ورودی و خروجی شهر چناران، باعث کاهش شدید ورود مسافرو گردشگر به داخل شهر گردیده است و به رغم وعده های فراوانی که در خصوص جمع آوری پل از سوی مسئولین ارشد در گذشته به مردم و مسئولین شهرستان داده شده بود، عملا شاهد هستیم تا کنون هیچگونه اقدام عملی در این باره روی نداده است.
وی اضافه کرد: به همین منظور با تهیه و ارسال لایحه ای توسط شهرداری و طرح در جلسه هفتگی شورا در سال جدید و پس از بحث و تبادل نظر با رأی کلیه اعضای شورا جمع آوری این پل به تصویب رسید که این مصوبه جهت تایید به فرمانداری و استانداری ارسال گردید.
مهندس نظافت، اظهار داشت: در این جلسه مهندس بارویی شهردار چناران هم ضمن بیان گزارشی از فعالیتهای سال گذشته شهرداری و اقدامات نوروزی صورت گرفته در زمینه آسفالت معابر و خیابانهای سطح شهر حامل اخبار خوبی بود که انشاالله طی روزهای آینده توسط ایشان به مردم داده خواهد شد..
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار