iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۶:۴۱:۵۶
پربیننده ها
کد خبر: 223
شهردار چناران؛
دکتر بارویی از تجهیز و راه اندازی دوباره کارخانه آسفالت شهرداری خبر داد.
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷:۱۱
دکتر بارویی از تجهیز و راه اندازی دوباره کارخانه آسفالت شهرداری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، دکتربارویی در جلسه شورای اداری مدیران و کارشناسان شهرداری، کلیه پرسنل و کارکنارن مجموعه مدیریت شهری را به ارزیابی ماهانه خود از فعالیت ها و خدماتی که به مردم و شهروندان ارائه می دهند فرا خواند و خواستار توجه بیشتر به منابع مالی، منابع انسانی، صرفه جویی و کاهش هزینه ها با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و پدیده خشکسالی شد.
شهردار چناران گفت: خوشبختانه با توکل بر خداوند و تلاش و جدیت همکارانمان توانستیم سال 96 را بدون مشکل و بحران خاصی پشت سر بگذاریم و وارد سال جدید شویم تا با همت شما بتوانیم یک سال دیگر را با مجموعه ای از بهترین خدماتمان برای همشهریان خوبمان رقم بزنیم و امیدوارم این تلاشها مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد.
وی ابراز داشت: حتما می بایست برای افزایش درآمد و کاهش هزینه شهرداری، خیلی از کارها را خودمان انجام دهیم.لذا به همین منظور و در راستای ارائه خدمت بویژه در بخش آسفالت توانستیم مجددا تاسیسات کارخانه آسفالت را که مدتها بود به تعویض و تعمیر نیاز داشت، بهسازی و تعمیر نمائیم و خوشبختانه این کارخانه در انتهای ماه جاری به بهره برداری می رسد و فعالیت مجدد خود را آغاز خواهد کرد و انشاالله در تامین آسفالت مورد نیاز معابر شهری کلیه نگرانی های ما مرتفع میشود.
دکتر بارویی افزود: ما موظفیم برای خدمت رسانی بهینه به شهروندان و رسیدن به هدف والایمان که همان کسب رضایت الهی و به دنبال آن رضایت شهروندان است ، با برنامه و هدفمند فعالیتهایمان را آغاز کنیم تا شاهد ساختن شهری آباد و بانشاط برای همه اقشار باشیم.
شهردار چناران ادامه داد: انتظار می‌رود در سال جاری که در ماههای آغازین آن قرار داریم، شاهد خلاقیت‌های چشمگیر و فعالیت‌های دوچندان در زمینه ارائه خدمات ارزنده به شهروندان و نیز ایده پردازی هوشیارانه و متعهدانه از سوی همکاران شهرداری باشیم.
وی با تأکید بر تداوم موضوعات درآمدی،خاطرنشان کرد: همه ادارات شهرداری و خصوصا روسای این بخشها باید در خصوص افزایش درآمد اداره تحت مدیریت خویش تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرند تا شاهد ارتقاء میزان درآمد شهرداری در پایان هرماه باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار