iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۶:۴۲:۰۹
پربیننده ها
کد خبر: 224
توسط شهرداریهای چناران و زهان صورت گرفت؛
با حضور شهردار زهان، تفاهم نامه خواهر خواندگی این شهر با چناران منعقد شد.
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱:۱۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، مهندس محمدرضا دهقان ضمن بازدید از مراکز دیدنی و ییلاقی چناران و با حضور در شهرداری چناران، تفاهم نامه خواهرخواندگی زهان با چناران را با دکتر بارویی منعقد کردند.
شهردار زهان در جلسه انعقاد این تفاهم نامه گفت:با توجه به موقعیت ویژه چناران و نزدیکی آن به مرکز استان خراسان رضوی و همچنین تجارب ارزنده مجموعه مدیریت شهری و برخورداری از طبیعت زیبا و برخوردار به منظور تبادل نظر و بهره گیری از تجارب موفق شهرداری چناران و انتقال آن به مجموعه شهرداری زهان این تفاهم نامه در موضوعات و مفادی که تنظیم گردیده، منعقد میگردد.
مهندس دهقان به موضوع همکاریهای مشترک دو شهرداری اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه چناران جزء شهرهای تقریبا بزرگ استان خراسان رضوی است و دارای درجه 7 در رتبه بندی درجات شهرداری ها قرار دارد، می توانیم در حوزه های مشورتی و هم افزایی در جهت ایجاد شهری ایده آل گام برداریم.
وی اظهار کرد: از موضوعات مهم تفاهم نامه بین دو شهرداری تبادل اطلاعات در خصوص حوزه های مرتبط با قسمتهای فنی، عمران، خدمات شهر، آتش نشانی، منابع انسانی، ماشین آلات و غیره بر اساس مجموعه قوانین و مقررات سازمان شهرداریها و دستور العمل های استانداریهای دو استان انجام خواهد شد و در واقع شهرداران دوشهر و مدیران و کارشناسان مرتبط در قسمتهای مختلف شهرداریها در موضوعات مختلف کاری و تخصصی با یکدیگر به تبادل نظر و مشورت می پردازند.
شهردار زهان ابراز امیدواری کرد با امضای این تفاهم نامه گامی مهم در جهت خدمت رسانی بیشتر و مطلوبتر با استفاده از نظرات سازنده یکدیگر برای شهروندان دو شهر چناران و زهان برداریم.
دکتر بارویی، نیز در این نشست، گفت: به نمایندگی از طرف خانواده بزرگ شهرداری چناران، امید آن داریم تا با توجه به اشتراکات موجود فرهنگی این دو شهر و با امضاء این تفاهم نامه بتوانیم زمینه خدمت رسانی مضاعف را برای مردم این دو شهر ایجاد نماییم.
شهردار چناران، همکاری بین دو شهرداری در خصوص مسائل کاری را الگویی برای دیگر شهرهای همجوار و همچنین سایر استانها دانست و ابراز امیدواری نمود تا با عقد این تفاهم نامه و رسیدن به اهداف مشترک مورد نظر طرفین، شرایط مناسب برای سفر مردم دو شهر فراهم گردد.
گفتنی است شهر زهان در استان خراسان جنوبی از توابع شهرستان زیرکوه با جمعیتی حدود بیست هزار نفر، قرار دارد و عمده درآمد اهالی این منطقه از طریق کشاورزی است که زرشک بیشترین سطح زیر کاشت را به خود اختصاص داده‌است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار