iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ساعت : ۲۱:۱۰:۱۱
پربیننده ها
کد خبر: 237
نصب تیرهای چراغ برق به منظور تامین روشنایی اراضی مسکونی شهرک امام رضا(ع) انجام شد.
تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲:۰۷
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، مهندس بارویی، با اشاره به مسائل مختلف اراضی شهرک امام رضا(ع)،بیان کرد: اراضی که در این قسمت از شهر واقع گردیده از سالیان دور به برخی از متقاضیان واگذار شد، اما با گذشت سالها این محدوده به دلیل وجود برخی از مشکلات از امکانات خدماتی بی بهره مانده بود.
وی گفت: با توجه به اینکه متقاضیان این املاک جهت آغاز احداث بنا به برق نیاز داشتند، از طرف مالکین این اراضی جهت تامین روشنایی این شهرک پیگیری های زیادی در طول این سالها انجام گردیدولی نتیجه ای حاصل نمیشد و بعنوان یک مطالبه به حق از سوی شهروندان از مسئولین مرتبط تقاضا میشد.
مهندس بارویی،افزود: پس از پیگیری های فراوان و رفع برخی از موانع و مشکلات و فراهم کردن بخشی از زیرساختهای لازم در این محدوده، خوشبختانه با تعامل خوبی که مدیریت و عوامل قسمت برق چناران با مجموعه شهرداری برای اجابت تقاضای مالکان این قسمت انجام دادند، اجرای عملیات نصب پایه چراغ برق در شهرک امام رضا(ع) آغاز شد و هم اکنون نیز در حال تکمیل است .
شهردار چناران،تصریح کرد: پروژه ستون گذاری و روشنایی شهرک امام رضا در جهت رفاه حال شهروندان و افزایش ساخت و سازها در این نقطه از شهر در حال انجام است وانشااله طی ماه آتی روشنایی این منطقه کامل میشود .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار