iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۳:۴۶:۴۸
پربیننده ها
کد خبر: 306
رئیس اداره عمران شهرداری چناران؛
کلیه خیابانها و معابر باغ یغمایی با خدمات شهرداری بصورت کارگاه عمرانی در آمده است.
تاریخ انتشار: پنحشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳:۲۵
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس مجید مقدم با تشریح آخرین وضعیت طرح های عمرانی انجام گرفته در بهار و روزهای نخست تابستان 97، گفت: با آغازمجدد فعالیت های عمرانی چهره شهر تغییر خواهد کرد.
وی با اشاره به بخشی از این اقدامات که برای نیمه نخست سال 97 برنامه ریزی گردیده است، بیان کرد: طبق جلسات مکرری که با شهردار و اعضای شورای شهر در ارتباط با اولویتهای شهر چناران داشتیم این برنامه ها حول سه محور آسفالت و لکه گیری کلیه معابر شهری، تعمیر و راه اندازی کارخانه آسفالت و همچنین تولیدات فراورده های بتنی و آغاز پروژه بزرگ آماده سازی و جدول گذاری اراضی باغ یغمایی برنامه ریزی گردیده است و هم اکنون مقدمات اجرای این طرحها با همت و تلاش مجموعه شورا و شخص شهردار آماده گردیده است.
مهندس پورعفتیان مقدم، گفت: با شروع فاز اجرایی عملیات آماده سازی و زیرسازی از طریق پیش بینی اجرای حدود 8000هزار مترجدول گذاری درمحدوده باقی مانده کوچه ها و معابر باغ یغمایی که هم اکنون حدود 1500 متر جدول گذاری با همت و تلاش پرسنل سخت کوش عمرانی شهرداری به اتمام رسیده است و با اولویت نسبت به بهسازی و آسفالت این قسمت از شهر بصورت کامل اقدام خواهد شد.
مسئول عمران شهرداری بیان کرد: طبق برآورد انجام شده طی دوماه آینده کلیه خیابانها و کوچه های این نقطه کار جدول گذاری و زیر سازی آن به ظول 7000 متر و با اعتباری بالغ بر نهصد میلیون تومان به اتمام میرسد و انشاالله پروژه آسفالت این معابر هم در گام بعدی اجرا خواهد شد.
وی افزود: به غیر از بهسازی کوچه ها و معابر باغ یغمایی، در صدد هستیم طی هفته آینده پروژه جمع آوری آبهای سطحی واقع در طالقانی 2 را شروع کنیم که هزینه جمع آوری این کانال و عملیات مرتبط با آن بالغ بر480 میلیون ریال برآورد گردیده است که امیدواریم با اتمام کار آن شاهد رفع مشکلات آن باشیم.
این مقام مسئول افزود: اجرای پروژه نهضت آسفالت با شروع بکار مجدد کارخانه آسفالت که هم اکنون مراحل پایانی تعمیراتی آن در تهران مشغول انجام است، طی ماه آینده با ظرفیت تولید هر ساعت 120 تن شروع می شود و کلیه کوچه ها و خیابانهای فاقد آسفالت و معابری که نیاز به لکه گیری دارند، مرمت و بهسازی میشوند.
مهندس مقدم، خاطرنشان کرد: هم اکنون مجموعه بچینگ شهرداری واقع در اراضی شهرک صنعتی با قابلیت تولید روزانه 300 تا 400 متر مکعب بتن مشغول به فعالیت است و این مقدار تولید فراورده های بتنی در سطح شهرستان یک رکورد محسوب میشود و از طرفی بعنوان یک منبع درآمدی بسیار خوب برای مجموعه شهرداری در حال ارائه خدمات به سایر شهروندان نیز میباشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار