iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۳۷:۰۲
پربیننده ها
کد خبر: 313
شهردار چناران خبر داد؛
پروژه جمع آوری کانال قدیمی و لوله گذاری مسیر آبهای سطحی در طالقانی 2 کلید خورد.
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱:۱۶
مهندس هادی بارویی از شروع اولین مرحله طرح جمع آوری کانالهای فرسوده و لوله گذاری جهت جمع آوری آب های سطحی از طالقانی 2خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، شهردار چناران، با اعلام این خبر، افزود: کار جمع آوری کانال آب طالقانی 2 و جایگزینی لوله جدید خریداری شده که از ظرفیت زیادی برخوردار هستند، جهت هدایت و جمع آوری آب های ناشی از بارندگی ها و حفظ بهداشت عمومی شهروندان این منطقه از امروز به مرحله اجرا درآمده است.
مهندس باروی، گفت: انشاالله امیدواریم با آغاز این پروژه مشکلات بهداشتی ناشی از آبگرفتگی مسیر خیابان طالقانی 2 به بوستان ملت و خیابان ها و معابر فرعی منتهی به این محدوده حل شود.
وی اظهار داشت: طول مسیر اجرای این عملیات 210 متر است که رقمی معادل 500 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری جهت اجرا و تکمیل این پروژه اختصاص یافته است و در مدت زمانی یک هفته شاهد تکمیل آن خواهیم بود.
شهردار چناران، بیان کرد: با توجه به بارندگی های فصول بهار و زمستان و همچنین انتقال بخشی از آبهای سطحی که از این کانال فرسوده طی سالهای گذشته انجام می شد و بوی بسیار نامطبوعی که حاصل کهنگی و قدیمی بودن این مسیر بود و مشکلات بهداشتی و زیست محیطی را با عنایت به فاصله بسیار نزدیک آن به بوستان ملت و همشهریان و ساکنان این محدوده به دنبال داشت و به منظور رفاه حال همشهریان عزیزمان و جلوگیری از بروز مسائل بهداشتی با اجرای پروژه لوله گذاری که از این نقطه استارت خورد، امیدواریم بتوانیم با تلاش همه دستگاههای مرتبط این موارد را ساماندهی کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار