iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۳:۴۲:۲۲
پربیننده ها
کد خبر: 321
معاونت فنی و عمران شهرداری چناران؛
آسفالت خیابان شهدا و معابر فرعی آن همزمان با خیابانهای ده دی در دست انجام است.
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶:۲۷
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، مهندس حسین خیرخواه، گفت: در ادامه اجرای پروژه بزرگ نهضت آسفالت و با تلاش نیروهای این معاونت، آسفالت 5 خیابان از معابر ده دی شمالی به اتمام رسید و به لطف خدا و بصورت همزمان کار آسفالت ریزی خیابان شهدا و کوچه های فرعی آن را نیز در دست انجام قرار داده ایم.
وی اظهار داشت: به دلیل فرسودگی زیاد آسفالت معابر محدوده ده دی تا بلوار بعثت که شامل خیابانهای شهدا، مفتح و فرعی های بولوار بعثت نیز می گردد و تقاضاهای زیاد شهروندان این قسمت و طبق برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد آغاز اجرای این طرح از این محدوده ها باشد و به لطف خدا و همت همکاران عزیزمان در قسمتهای مختلف عمرانی هم اکنون شاهد رضایت همشهریان بسیار خوبمان در خیابانهایی که کار آسفالت آن به اتمام رسیده است، هستیم.
معاونت عمرانی شهرداری، افزود: خوشبختانه در همین راستا، چون از برنامه پیش بینی شده برای آسفالت ریزی معابر جلوتر هستیم، امیدواریم به یاری خداوند تا پایان هفته کار آسفالت کلیه معابر شهدا و فرعیهای آن نیز به پایان برسد.
مهندس خیرخواه، با بیان اینکه در فاز دوم این پروژه و با تهیه آسفالت در آینده قسمتهای دیگر شهرمان نیز از پوشش مناسب آسفالت برخوردار خواهند شد، خاطرنشان ساخت: هدف ما در شهرداری چناران،بسط خدمات عمرانی به کلیه نقاط شهر است، ضمن اینکه اولویت اجرای اینگونه خدمات همانگونه که قبلا نیز توسط شهردار محترم بیان گردیده است، نقاط کم برخوردار شهر می باشد.
این مقام مسئول، بیان کرد: بی شک حل تمام معضلات و رفع نیازهای مردم در شهر نیازمند داشتن برنامه مدون و به طبع آن برنامه ریزی مناسب بنا نهاده شده است، لذا این مجموعه نیز با توجه دقیق بر همین اصل مدیریتی توانسته است بخشی از خواسته ها و نیازهای مرتبط با شهر را بدین طریق مرتفع کند و تلاش بر رفع کل نیازهای شهرمان همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به اصلی ترین خواسته مردم چناران که همین معضل آسفالت است، گفت: موضوعات و درخواست های مردمی در این رابطه از ابتدای شروع بکار دوره پنجم مدیریت شهری در جلسات مختلف مطرح گردیده و سعی شده با همفکری و اهتمام ویژه، در راستای رفع چالش هایی از این دست که مبتلابه شهروندانمان است، گام های موثری برداشته شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار