iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۰۳:۰۶
پربیننده ها
کد خبر: 328
شهردار چناران؛
روند کارهای عمرانی در چناران با همت و تلاش کارکنان شهرداری از افزایش چشمگیری برخوردار شده است.
تاریخ انتشار: يکشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶:۳۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، مهندس هادی بارویی در حاشیه بازدید از پروژه رینگ سلامت، گفت: فاز نخست عملیات احداث رینگ سلامت پارک ملت که شامل زیرسازی و اجرای آسفالت و جدول گذاری حاشیه این رینگ می باشد، طی هفته آینده به اتمام میرسد.
شهردار چناران، افزود: فاز دوم این پروژه هم که اجرای خطوط و رنگ آمیزی کف و دیوار کارخانه قند است با مشارکت هنرمندان بومی شهر و کارشناسان تربیت بدنی تا انتهای مردادماه جاری به اتمام خواهد رسید و انشاالله همزمان با شروع اعیاد قربان تا غدیر افتتاح خواهد شد.
وی به دیگر پروژه های شهرداری چناران از ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: همچنین عملیات اجرایی جمع آوری و لوله گذاری کانال هدایت آب های سطحی در خیابان طالقانی 2 با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال و آماده سازی کلیه معابر محدوده باغ یغمایی در آن هم با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال به پایان رسیده است.
مهندس بارویی با بیان این که عملیات اجرایی بهسازی و جمع آوری کانال آب خیابان مفتح شمالی به طول 200متر نیز با اعتباری بالغ بر 400میلیون ریال و احداث حوضچه ذخیره آب اراضی شهرک امام رضا(ع) در محل پارکی که در آینده قرار است در این نقظه از شهر احداث گردد از دیگر اقدامات شهرداری از ابتدای سال 97 بوده است.
وی عنوان کرد؛ خوشبختانه با تلاش کلیه عوامل شهرداری شاهد هستیم که سرعت اجرای پروژه ها در سطح شهر از روند روبه رشدی برخوردار گشته است و علاوه بر میزان رشد این کارها، میزان رضایت شهروندان خوب ما هم از این قبیل کارها افزایش یافته است.
شهردار چناران، اظهار داشت: همزمان با آغاز دهه کرامت، پروژه بزرگ نهضت آسفالت نیز توسط شهرداری شروع شد و خوشبختانه تا این تاریخ بیشتر خیابانها و معابری که سالیان زیادی بود که دچار فرسودگی آسفالت شده بودند،مرمت و آسفالت ریزی مجدد گردیدند.
مهندس بارویی،تاکید کرد: امیدواریم با همین شروع خوبی که در اجرای این طرحها داشته ایم تا انتهای سال چندین طرح بزرگ دیگر را هم بتوانیم در نقاط مختلف شهرمان به انجام رسانیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار