iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۳:۲۷:۳۳
پربیننده ها
کد خبر: 333
شهردار چناران؛
رسالت مهم خبرنگاران، صدق در گفتار و هدایت صحیح افکار عمومی از تحولات پیرامونشان است.
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴:۴۵
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی با انتشار پیامی فرا رسیدن 17 مر داد ماه که مصادف با سالروز شهادت شهید صارمی است و بعنوان روز خبرنگار در تقویم کشور ما نامگذاری گردیده است را به اصحاب رسانه چناران تبریک گفت.
متن پیام شهردار چناران بدین شرح می باشد:
در دنیای امروز یقینا نقش صاحبان قلم و خصوصا خبرنگاران رسانه های نوشتاری و دیداری در هدایت افکار عمومی و تاثیری که آنان بر مردم جامعه خویش دارند برکسی پوشیده نیست. به همین سبب رسالت مهم خبرنگاران بعنوان پیش قراولان این عرصه صدق در گفتار و نوشتار است و هدایت درست افکار عمومی جامعه خویش از تحولات و وقایع پیرامونشان است و به طبع آن مردم این قشر از جامعه را بعنوان هدایت گران افکار عمومی در مسیر دانایی و اندیشه می دانند. وظیفه ای که امروز بیش از هرکس خود این عزیزان بدان وقوف کامل دارند و از جایگاه بسیار مهم خود کاملا آگاه هستند.
در کشور ما نیز به خاطرهمین نگاه، سالروز شهادت شهید محمود صارمی را که بدست جاهل ترین دشمنان دین خدا که سعی داشتند افکار و اندیشه های غلط خویش را به زور اسلحه به جوامع مختلف تزریق کنند و زمانی که این شهید عزیز با مخابره این جریان فکری التقاطی تلاش داشت تا مردم را از خطر وجودشان آگاه نماید با دستان سفاک آنان به دیدار معبودش شتافت و با نثار خون خویش نهال اندیشه را که اکنون به مدد سایر همقطارانش به درختی تنومند تبدیل گشته است، آبیاری نمود و بدین منظور، روز خبرنگار فرصت مغتنمی است جهت تجلیل، تکریم و پاسداشت بخشی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی اصحاب رسانه که به یقین نقش بسزایی در انتشار درست اخبار و رویدادهای مختلف خبری و تحلیلی را به آحاد مختلف مردم ایفا می کنند.
اگر امروز در کمترین زمان ممکن امکان دسترسی عموم مردم به اخبار و وقایع مختلف آن هم در سراسر جهان میسر گردیده است و بسیاری از اتفاقات مهم در حوزه های مختلف بازتاب جهانی به خود می گیرد قطع به یقین مرهون حضور به موقع و انعکاس درست آن توسط خبرنگاران است که دقیقا در صف نخست این وقایع حضور دارند تا ایفاگر نقش موثرشان که همان آگاه سازی و تنویر افکار عمومی است، گام بر دارند.
امروز به لطف و مدد همین عزیزان که افتخار همراهی آنان را در شهرمان چناران در بخشهای مختلف نوشتاری، تصویری و فضای مجازی نیز داریم، توانسته ایم با اطلاع رسانی درست و دقیق آنان در انعکاس بسیاری از مشکلات و مسائل مختلف به خانواده بزرگ مدیریت شهری در راستای رفع این معضلات اقدام کنیم و با کمک هم، شهر و محیط زندگی خود را پررونق تر کنیم.
لذا اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمام شهدای والا مقام حوزه رسانه خصوصا شهید والامقام محمود صارمی و تبریک روز خبرنگاربه همه فعالین عرصه رسانه در شهرستان چناران، امیدوارم بتوانیم با مساعدت یکدیگر در ساختن شهری آباد و با نشاط برای مردم خوبمان یاریگر هم باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار