iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۳:۲۷:۵۱
پربیننده ها
کد خبر: 334
نقش رسانه ها در پیشرفت مسائل مختلف شهری بسیار حائز اهمیت است
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶:۱۰
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، دکتر ابوالقاسم دشتی با صدور پیامی با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در پیشرفت مسائل مختلف شهری، فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالین عرصه رسانه در شهرستان چناران تبریک گفت.
متن پیام رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر چناران بدین شرح است:
در دنیای امروز جایگاه و نقش رسانه ها در پیشرفت و پیشبرد امور بسیار مهم است و بخشی از توسعه امروز شهرها مرهون زحمات و انعکاس بسیار دقیق و هوشمندانه صاحبان قلم و خبرنگاران رسانه های مختلف می باشد.
خبرنگاران با درک درست جایگاه خویش که همان اطلاع رسانی شفاف از مسائل مختلف درحوزه های گوناگون و مبتلابه جامعه امروز است تمام سعی خود را بر این گذاشته اند تا با رعایت انصاف و صداقت رابط امینی باشند بین مردم و مسئولین تا با رعایت این اصل مهم بتوانند به سازندگی و پیشرفت کشور کمک کنند.
بدون شک اگر قرار باشد روزی را برای قدردانی از خادمین عرصه خبر در نظر بگیرند شاید نتوان بهتر از 17 مرداد ماه پیدا کرد، چرا که این روز با خون عزیزی رنگین گردیده است که با نثار جان خویش در این مسیر، مظلومیت و دشواری کارشان را در عرصه خطیر اطلاع رسانی به تمام مردم دنیا به اثبات رساند.
و یقینا امروز تداعی ‌گر مجاهدتهای عزیزانی است که در این عرصه در طول شکل گیری انقلاب اسلامی و در کوران حوادث و رویدادهای مختلف بالاخص دوران دفاع مقدس با حضور در بطن این حوادث و با نثار جان خویش به بالندگی این کشور کمک شایانی کردند.
روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا یاد و خاطره تمام شهدای عرصه اطلاع رسانی را گرامی بداریم و به روان مقدس آنان درود بی کران بفرستیم و به سهم خویش برای تمامی خبرنگاران پرتلاش این خطه که بصورت تمام وقت در تنویر افکار عمومی گام برداشته اند و در بسیاری از مواقع از جانب برخی دچار ناملایماتی هم گردیده اند که باعث کدورت خاطرشان را هم فراهم آورده است، روز خبرنگار را تبریک و تهنیت عرض نمایم و برای این عزیزان آرزوی سلامت،سعادت،بهروزی و موفقیت را از درگاه لایزال الهی خواستارم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار