iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۳:۲۸:۱۷
پربیننده ها
کد خبر: 371
مدیر حمل و نقل شهرداری چناران خبر داد؛
ثبت نام از متقاضیان سرویسهای مدارس و دانش آموزان درسامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) در شهر چناران آغاز شد.
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶:۳۰
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران،محمدرضا طهان با اعلام این خبر،گفت: کلیه متقاضیان سرویس مدارس شامل رانندگان و دانش آموزان باید در سامانه سپند برای سال تحصیلی 97-98 ثبت نام کنند
مدیر حمل و نقل شهرداری چناران، اظهار داشت: طبق دستورالعمل جدید آئین نامه اجرائی سرویسهای دانش آموزی مدارس از سوی وزارت کشور، بر ثبت نام در این سامانه تاکید کرد.
محمدرضا افزود :در شهر چناران هم اکنون شرکتهای امید آینده سازان، صبا سیر و راحت سفر جهت سرویس دهی به دانش آموزان پس از طی مراحل قانونی انتخاب گردیده اند و خودروهای این سه شرکت نیز توسط پرسنل راهور شهری در حال طی مراحل معاینه فنی هستند و پس از اخذ تاییدیه معاینه فنی، ملزم به الصاق برچسب مخصوص و نصب تابلو ویژه بر روی وسیله نقلیه خود میگردند.
وی تأکید کرد: پیش بینی میکنیم دوهزار دانش آموز در سطح شهر چناران بصورت روزانه با 130 دستگاه خودروی سواری و 5 دستگاه مینی بوس و ون از خدمات این سرویسها بهره مند شوند.
این مقام مسئول مزایای اجرای سامانه سپند را کمک به ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات حمل و نقل دانش آموزان، اجرایی شدن قوانین و مقررات مربوطه، افزایش و بهبود کیفیت خدمات برای افزایش امنیت و ایمنی دانش آموزان به همراه خدمات مطلوبتر برای ایجاد حس آسودگی خاطر نسبی والدین، خدمات نرم افزاری از طریق نصب بر روی تلفن همراه برای استفاده از خدمات نرم افزاری رصد و پایش سفر دانش آموزی عنوان کرد.
طحان خاطرنشان ساخت: در این سامانه رانندگان می‌توانند مسیر‌ها و محل‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند و خانواده‌ها هم با نصب نرم افزار در تلفن همراه خود می‌توانند از ساعت رفت و برگشت فرزند خود اطلاع یابند که این امر موجب اطمینان خاطر خانواده‌ها از رفت و آمد فرندانشان می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار