iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۱۶:۲۷
پربیننده ها
کد خبر: 382
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری چناران؛
همزمان با روز عاشورا و در دومین سال متوالی طرح پاکبانان حسینی با مشارکت ۳۰نفر از خادمیاران مجتمع امام رضا(ع) و شهروندان برگزار گردید.
تاریخ انتشار: پنحشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷:۱۱
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، محمد علی حیدری، رئیس اداره خدمات شهری شهرداری، گفت: این طرح برای دومین سال که با مشارکت خوب خادمیاران رضوی مجتمع امام رضا(ع) و گروهی دیگر از شهروندان شهرمان برگزار شد، محبین امام حسین(ع) در یک حرکت منسجم و برنامه ریزی شده افتخار خدمتگزاری هیات‌های عزاداری را در قالب طرح پاکبانان حسینی با جمع آوری زباله ها و ظروف یکبار مصرف را پیدا کردند.
وی افزود: از ابتدای محرم طبق جلساتی که با دکتر بارویی شهردار چناران داشتیم و همچنین هماهنگی‌هایی که با شورای هیات‌های مذهبی و اداره تبلیغات اسلامی انجام شد بر اجرای مستمر این طرح تاکید گردید.
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری چناران، بیان کرد: با توجه بر این نکته که در اجرای برخی از برنامه و طرحهای خدمات شهری لزوم کار فرهنگی از خود آن کار بیشتر احساس میگردد، اقدام به اجرای برنامه هایی از این قبیل می کنیم تا هم در بحث فرهنگ سازی گام برداریم و هم زمینه مشارکت سایر اقشار شهری را در اینگونه کارها فراهم آوریم.
وی اظهار داشت: در برنامه روز عاشورا توانستیم با مشارکت ۳۰نفر از شهروندانمان مسیر ابتدایی بلوار طالقانی تا گلزار شهدا واقع در بهشت زینب را از ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف پاکسازی نماییم.
حیدری خاطرنشان ساخت: خوشبختانه در این برنامه علاوه بر مشارکت شهروندان، شاهد حضور شهردار و ریاست محترم کمیسیون برنامه و بودجه شورای هم بودیم که جا دارد از حضور و حمایت این عزیزان در اجرای این طرح کمال تشکر را داشته باشم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار