iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۳:۲۹:۱۷
پربیننده ها
کد خبر: 391
همزمان با روز ملی آتش نشانی و ایمنی صورت گرفت؛
مهندس هادی بارویی روز آتش‌نشان را به پرسنل و آتش نشانان شهرداری های شهرستان چناران تبریک گفت.
تاریخ انتشار: شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳:۲۳
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی به مناسبت فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی، با انتشار پیامی این روز فرخنده را به کلیه آتش نشانان و کارکنان ایثارگر آتش نشانی شهرداریهای چناران، گلبهار و گلمکان تبریک گفت.
متن پیام شهردار چناران به این شرح است:
آتش نشانان در مصاف با شعله های آتش علاوه بر نجات جان انسانها، زندگی و امید را همراه با مهربانی برای مردم و همنوعان خویش به ارمغان می آورند.
و چه رخداد فرخنده ایی که در تقویم کشورمان امروز را یعنی هفتمین روز از فصل پاییز که به مهر نامگذاری گردیده بنام این غیور مردان عرصه ایثار و از خودگذشتگی مزین کرده اند.
بی شک در این روز فرخنده وظیفه آحاد جامعه است تا با قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و فرشتگان نجات در سراسر کشور بویژه همکاران عزیزمان در آتش نشانیهای شهرداریهای چناران، گلبهار و گلمکان از خدمات شبانه روزی این قشر خدوم قدردانی و تقدیر نماییم.
همگان به این نکته واقفیم که نجات جان یک انسان که اشرف مخلوقات حضرت حق نام گرفته است چه ارج و قرب و ثواب عظیمی دارد و این رسالت خطیر که بواسطه عزیزان آتش نشان در جامعه ما بدون وقفه در حال انجام است موهبتی است بس عظیم که از جانب پروردگار متعال بعنوان مدال افتخار گردن آویز این قهرمانان وطن گشته است.
و قطعا به پاسداشت همین دلاوریها و حماسه آفرینی ها و از خود گذشتگی های آتش نشانان در جای جای این کشور پهناور اجر و پاداش واقی شان نیز نزد پروردگار محفوظ خواهد ماند.
خدای را شاکریم که همگام با ارتقاء سطح فرهنگ و دانش جامعه نسبت به سختییها و درک درست از وظایف آتش نشانان و پی بردن به این شغل حساس و خطیر، همکاران آتش نشان ما نیز علاوه بر بالابردن سطح اگاهی و دانش خویش با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز در صف اول خدمت به همنوعان خویش قرار دارند.
اینجانب فرارسیدن 7 مهرماه روز آتش‌نشانان را یک بار دیگر به تمام کارکنان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداریهای شهرستان چناران تبریک عرض می‌نمایم و ضمن سپاس و تشکر از خدمات و زحمات این عزیزان، امیدوارم که همواره پیروز، سلامت و تندرست باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار