iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۰۴:۱۳
پربیننده ها
کد خبر: 400
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری چناران خبر داد؛
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری چناران از آماده باش نیروهای خدمات شهری و عمران همزمان با آغاز بارندگی های شب گذشته خبر داد.
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳:۲۹
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، محمدعلی حیدری، گفت: به لطف خدا در روزهای نخست اولین ماه پاییز از شب گذشته شاهد بارش باران در شهر چناران هستیم که باعث خوشحالی شهروندان وطراوت و لطافت شهر گردیده است که امیدواریم این بارندگی ها همچنان ادامه داشته باشد..
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری چناران، افزود: با اعلام آغاز بارشها از سوی مدیریت بحران استان و تمهیدات اتخاذ شده از سوی شهرداری و اعلام آماده باش کامل به تمامی بخشها در شب گذشته ، آب گرفتگی خیابانهای منتهی به شمال شهر به ویژه خیابانهای امام خمینی 5 ، 17 ، 21 ، ابوذر ،‌17 شهریور شمالی8 ،‌ انتهای ده دی و همچنین خیابانهای عدالت ، 22 بهمن ، 15 خرداد ، شهرک امام رضا(ع) ، مسکن مهر و میدان ورودی با استفاده از دو دستگاه لودر ، یک دستگاه گردیدر ،‌ چند دستگاه تانکر و خودروهای آتش نشانی مهار گردید و آمادگی کامل را جهت موارد اضطراری در داخل شهر و کمک رساندن به روستاهای تابعه در صورت اعلام نیاز داریم.
وی همچنین بیان کرد: بارشهای باران دربعضی از نقاط شهر باعث آب گرفتگی و تجمیع آب گردید که در ساعات نخست این بارشها باعث انسداد بعضی از جوی های آب که به دلیل ریختن زباله مسدود شده بود، شد.
حیدری اظهار داشت: خوشبختانه پرسنل زحمت کش خدمات شهری و اداره عمران شهرداری قبل از شروع بارشها با آماده باش کامل و بکار گیری چند دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در هنگام بارش به پوشش کامل شهر پرداختند و با حضوربه موقع در سطح شهر آبگرفتگی های دیشب را مهار کردند.
این مقام مسئول ادامه داد: آماده باش کامل ادارات مختلف شهرداری تا بعد از اتمام شرایط جوی ادامه دارد تا بتوانیم با آمادگی کامل قبل از وقوع شرایط خاص اقدام به موقع را به انجام رسانیم و شهروندان از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار