iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۰۷:۱۹
پربیننده ها
کد خبر: 401
مدیر آرامستان بهشت زینب شهرداری؛
مدیر آرامستان شهرداری چناران از ساخت قبور طبقاتی متوفیات در تنها آرامستان شهر خبر داد.
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱:۰۴
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، محسن خاکنژادی، مدیریت آرامستان بهشت زینب شهرداری ضمن اشاره به تکمیل قبور فعلی در بهشت زینب، گفت: در حال حاضر فقط تعداد 20 حفره قبر یک طبقه در محوطه آرامستان شهر باقی مانده است که بعد از تکمیل این قبور عملا ظرفیت زمین آرامستان پر خواهد شد.
وی بیان کرد: این قبور هم اکنون در ضلع غربی محوطه بهشت زینب با ساخت حدود 56 حفره قبر در دور ردیف توسط پیمانکار در دست ساخت می باشد که بعد از تکمیل ظرفیت فعلی، تدفین اموات در قبرهای طبقاتی انجام خواهد شد.
مسئول آرامستان شهرداری چناران، خاطرنشان ساخت: با توجه به وجود آرامستانهای مختلف در برخی از روستاهای شهرستان، در حال حاضر بصورت کلی و هفتگی میانگین تدفین در آرامستان داخل شهر 5 تا 7 میت است.
خاکنژادی افزود: ساخت این پروژه تقریبا از اواخر شهریورماه بصورت امانی توسط پیمانکار شروع گردیده و علاوه بر این طرح ساخت قبور خانوادگی نیز در دستور کار شهردارری قرار دارد که بعد از اتمام طراحی های اولیه و تصویب شورای شهر به مرحله اجرا در خواهد آمد.
وی تصریح کرد: با توجه به جمعیت فعلی شهر چناران و تکمیل ظرفیت آرامستان بهشت زینب، پیش بینی مکان دیگری جهت احداث آرامستان جدید جز ضروریات می باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار