iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۱۶:۴۹
پربیننده ها
کد خبر: 404
شهردار چناران در جلسه کارگروه استقبال از زوار پیاده دهه آخر صفر خبر داد؛
مجموعه مدیریت شهری چناران با استفاده از همه ظرفیتها، خود را برای استقبال از زائرین پیاده دهه آخر صفر آماده میکند.
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱:۳۱
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی در اولین جلسه کارگروه استقبال از زوار پیاده دهه آخر صفر، گفت: مجموعه شهرداری و شورای شهر خود را برای استقبال از زائران پیاده آقا علی ابن موسی الرضا(ع) با برپایی بزرگترین مرکز اسکان و استقبال از این عزیزان در ورودی شهر چناران آماده میکند.
وی بیان کرد: این ایستگاه در 3 کیلومتری ورودی به داخل شهر بعد از پلیس راه مشهد-چناران و در مجموعه پذیرایی پدیده با همکاری مدیریت این تالار تدارک دیده شده است و برای آماده‌سازی این ایستگاه تاکنون تسطیح و پخش کردن شن در محوطه ورودی به مجموعه و همچنین بهینه سازی مسیر اصلی برای سهولت در رفت و آمد اشاره کرد که جهت بهبود فضای استقرار ایستگاه از چند روز قبل انجام شده است.
شهردار چناران، اظهار داشت: همچنین اقداماتی در حوزه برپایی موکب و فضاسازی آن در دست اقدام است که طی روزهای آینده تکمیل و برای بهبود سیما و منظر عمومی محوطه استقبال از زائران آماده میشود.
مهندس بارویی ادامه داد: ایستگاه استقبال از زائران پیاده بعد از اربعین به مدت ده روز با مشارکت بسیار خوب مدیریت تالار پدیده که کل فضای داخلی مجموعه پذیرایی را که دارای دو سالن بزرگ جهت اسکان آقایان و بانوان، سرویس بهداشتی، حمام و انبار به منظور نگهداری نذورات و بسته های پذیرایی است را در اختیار قرار داده است.
وی با بیان این مطلب که در روزهای پایانی ماه صفر، این مسیر شاهد عبور هزاران مشتاق و دلداده بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) است که بصورت پیاده و با وسایل نقلیه خود را به حریم رضوی می رسانند، افزود: امیدواریم بتوانیم با امکانات خوبی که دراین مرکز مستقر کرده ایم، خدمات خوبی را به خیل عظیم محبین اهل بیت ارائه نماییم.
شهردار چناران، گفت: طبق هماهنگی های انجام شده با دیگر ادارات و نهادها برای خدمات دهی مطلوب، تیم پزشکی، ایستگاه پلیس و داووطلبین جمعیت هلال احمر در این ایستگاه برای خدمت‌رسانی به زائران مستقر میشوند.
این مقام مسئول، خاطرنشان ساخت: با کمک و مشارکت خیرین، کمکهای مردمی و همچنین آستان قدس پیش بینی کرده ایم که در این ایستگاه بتوانیم علاوه بر اسکان، 3 وعده غذای گرم، خدمات بهداشتی و درمانی به زوار ارائه گردد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار