iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : پنحشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۰:۲۴:۴۶
پربیننده ها
کد خبر: 405
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری چناران خبرداد؛
همزمان با نزدیک شدن اربعین حسینی وشروع حرکت کاروانهای پیاده، آماده سازی برپایی ایستگاه مرکزی استقبال از این عزیزان آغاز شد.
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵:۵۲
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران،محمدعلی حیدری با اعلام این خبر، افزود: این ایستگاه که بعنوان تنها ایستگاه مرکزی شهرستان با مدیریت و محوریت شهرداری در کیلومتر 3 چناران در حاشیه کارخانه پنیر و در قالب برپایی خیمه در نظر گرفته شده است.
رئیس اداره خدمات شهری شهرداری چناران، گفت: با توجه به اینکه شهر چناران به عنوان دروازه ورودی میلیونها مشتاق و دلباخته حرم امام رضا(ع) از جمله مسیرهای مهم و اصلی تردد زائران عزیز در همه ایام سال و به ویژه در ایام منتهی به اربعین و دهه آخر ماه صفر که مقارن با ایام رحلت پیامبر اعظم و شهادت حضرت رضا(ع) است، طبق برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد شهرداری بصورت مستقل کار میزبانی و استقبال از عاشقان اهل بیت را که از سایر شهرها و استانها از این مسیر به طرف مشهد عازم هستند با برپایی این موکب بر عهده بگیرد.
وی افزود: بدین منظور با آماده باش کامل و مشارکت بخشها و ادارات مختلف شهرداری از چندی پیش فعالیت خود را جهت راه اندازی ایستگاه بکار بسته ایم تا انشاالله با خدمات خوبی که از این ناحیه به محبین اهل بیت عصمت و طهارت می دهیم با خاطره ای خوش به زیارت حرم آقا علی ابن موسی الرضا(ع) مشرف گردند.
حیدری با اشاره به روزهای منتهی تا اربعین حسینی از همه شهروندان و خیرانی که همه ساله با توزیع نذورات خویش بصورت پراکنده به استقبال از زائرین پیاده میروند، بیان کرد: کلیه خیرین و شهروندان و همچنین مردم خوب شهرستان چناران می توانند در صورت تمایل اقلام نذری خود را از طریق این ایستگاه در بین زوار توزیع نمایند.
این مقام مسئول در شهرداری، اظهار داشت: با تمهیدات اتخاذ شده از هفته آینده این ایستگاه فعالیت رسمی خود را با حضور نیروها، کارشناسان و مدیران ستادی شهرداری آغاز خواهد کرد و اتوفیق خدمتگزاری به زائرین پیاده آقا و مولایمان را با افتخار و به بهترین شکل انجام می دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار