iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۵:۳۳:۵۶
پربیننده ها
کد خبر: 407
جلسه هماهنگی استقبال از زوار پیاده در دفتر شورای اسلامی شهر برگزار شد؛
کلیه مساجد شهر، مجتمع آموزشی امام رضا(ع) و مجموعه مدیریت شهری با بسیج کلیه امکانات خود آماده پذیرایی از دلدادگان حرم رضوی شده اند.
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹:۳۲
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، دومین جلسه هماهنگی ستاد استقبال از زائرین دهه آخر صفر در محل دفتر شورای اسلامی با حضور ریاست و اعضای شورا، روسای آستان قدس، موقوفات ملک و نمایندگانی از فرمانداری، منطقه انتظامی، پلیس راه، دفتر امام جمعه و معاونت عمرانی به همراه روسای ادارات خدمات شهری و روابط عمومی برگزار و برنامه ریزی های لازم برای ارائه مطلوب خدمات به زائرین انجام شد.
در ابتدای این جلسه سپهری، رئیس شورای اسلامی شهر چناران ضمن خیرمقدم به اعضا به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته پرداخت و گفت: امسال برای نخستین بار مجموعه مدیریت شهری بصورت مستقل کار استقبال و پذیرایی از زوار پیاده را انجام می دهد.
رئیس شورای شهر چناران با بیان اینکه چناران بعنوان دروازه ورودی به مشهدالرضاست، افزود: به لطف خدا و همت همه دستگاههای اجرایی و مردم خوب شهرستان همه ساله جز فعال ترین شهرهای کشور در خدمات رسانی به زائرین مرقد منورآقا علی ابن موسی الرضا(ع) در ایام پایانی ماه صفر بوده ایم.
وی با اشاره به اینکه طبق پیش بینی ها در دهه آخر صفر، شاهد افزایش کاروانهای پیاده هستیم، گفت: از روزهای گذشته اقدامات لازم برای برپایی موکب‌ بزرگ شهرداری در مسیر ورودی به شهر از سمت قوچان، انجام شده است.
سپهری اظهارکرد: بر همین اساس درصدد هستیم امسال برای اولین بار با شعار* همه باهم به استقبال زوار امام مهربانیها می رویم* و با ایجاد یک خیزش مردمی با تعامل و هماهنگی دستگاه‌ها اقدام به این کار پسندیده کنیم.
در ادامه این جلسه بر لزوم تامین مسائل امنیتی، ترافیکی، درمانی و بهداشتی وهمچنین توزیع بسته های فرهنگی و نذورات خیرین از سوی سایر دستگاههای ذیربط قول مساعد داده شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار