iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۴:۴۴:۴۸
پربیننده ها
کد خبر: 412
معاون فنی و عمران شهرداری چناران؛
مهندس حسین خیرخواه از آغاز مرحله انتهایی تکمیل رینگ سلامت بوستان ملت با آغاز عملیات آسفالت این مسیر با هدف زیباتر شدن مسیرهای ورزش و ارتقاء رضایت شهروندان خبر داد.
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸:۴۱
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس حسین خیرخواه با بیان این خبر افزود: برای اجرای این پروژه و آسفالت معابر داخل بوستان حدود 300 تن آسفالت با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال توسط شهرداری تدارک دیده شده و زمان پایان آسفالت این مسیر تا اوایل هفته آینده پیش بینی گردیده است.
معاونت عمرانی شهرداری چناران گفت: با اتمام عملیات آسفالت ریزی رینگ سلامت این پروژه وارد مراحل پایانی میگردد و پس از اتمام، کار خط کشی و شب رنگ گذاری مسیر هم به انجام می رسد.
وی خاطرنشان کرد: چون هفته آینده بعنوان هفته تربیت بدنی نامگداری شده است و شروع این پروژه نیز جهت پرداختن و تشویق عموم شهروندان به روی آوردن به انجام ورزشهای همگانی است لذا قصد داریم تا طی مراسمی در هفته تربیت بدنی، بهره برداری از رینگ سلامت را آغاز کنیم.
مهندس خیرخواه در تشریح سایر اقدامات انجام شده در این بوستان بیان کرد: عملیات تقویت و تکمیل روشنایی معابر پارک ملت، فعال کردن شیفت نگهبانان پارک بصورت شبانه روزی و عملیات بهسازی سایر معابر و پیاده روهای پارک نیز در دستور کار قرار گرفته است.
این مقام مسئول گفت: با برنامه ریزی و تدابیر لازم امیدواریم بتوانیم تا انتهای سال جاری شاهد شروع چندین طرح و پروژه دیگر در سطح شهر باشیم که مهمترین اولویت ما با توجه به تقاضاهای مکرر شهروندان آسفالت تمام معابر و کوچه های فاقد آسفالت است که این مهم با شروع بکار کارخانه آسفالت و مشارکت همشهریان انجام خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار