iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۴:۴۸:۱۲
پربیننده ها
کد خبر: 415
شهردار چناران؛
همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی و با مشارکت عموم مردم نوع دوست چناران، پویش نذر خون در این شهر اجرا می شود.
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲:۲۳
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی با اشاره به فرا رسیدن دهه آخر صفر و نزدیک شدن به اربعین حسینی، گفت: پویش بزرگ نذر خون که از ابتدای ماه محرم در اکثر شهرهای کشور در حال اجراست و تا اربعین حسینی ادامه دارد در چناران نیز انجام میشود.
وی افزود: طبق هماهنگی انجام شده با سازمان انتقال خون استان این طرح در روز دوشنبه هفتم آبان ماه جاری با استقرار پایگاه سیارانتقال خون که از مشهد عازم چناران هستند از ساعت 9 الی 3 بعدازظهر واقع در طالقانی 2 قطعه دوم جنب پاساز رویال آماده خون گیری از مردم نوع دوست شهرمان هستند.
شهردار چناران با بیان اینکه این اقدام خداپسندانه چند سالی است که در سراسر کشور و با حضور فعال مردم در ایام ماه محرم تا اربعین حسینی آغاز گشته است از عموم مردم نوع دوست شهرستان چناران خواست در کنار شرکت در مجالس عزاداری آقا ابا عبداله الحسین(ع) با اهدای بخشی از خون خود و با مشارکت در این کار پسندیده نجات بخش بیماران و افراد نیازمند به خون سالم باشند.
مهندس بارویی خاطرنشان ساخت: در اجرای این طرح علاوه بر تیم اعزامی سازمان انتقال خون استان جمعی از جوانان و فعالان مردم نهاد دانشجو و فارغ التحصیل در رشته های پرستاری و پزشکی مشارکت فعال دارند و ما را یاری خواهند کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار