iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۴:۵۰:۳۰
پربیننده ها
کد خبر: 416
برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس چناران؛
تاریخ انتشار: پنحشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳:۳۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، علی اصغر نصیری معاون پرورشی آموزش و پرورش چناران از برگزاری بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس چناران همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان شهرستان در دبیرستان شاهد امام علی و دیگر مدارس در شهرستان چناران خبر داد
نصیری گفت: یکم آبان97 همزمان با سراسر کشور بیش از 13 هزار دانش آموز این شهرستان در 156 واحد آموزشی در بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی شرکت می کنند.
وی افزود:در انتخابات شورا های دانش آموزی بجز پایه های اول و دوم ابتدایی کلیه دانش آموزان در انتخابات شرکت کردند و رای دادند وتعداد یک هزار و 92 نفر به عنوان اعضای اصلی و 312 نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل به مدت یکسال انتخاب شدند
معاون پرورشی آموزش و پرورش چناران با اشاره به اینکه این شورای دانش آموزی نهادی صنفی، مشورتی و مشارکتی در امور اجرایی مدارس است، بیان داشت: تعداد منتخبین این شورا بر حسب تعداد جمعیت دانش آموزان هر مدرسه از پنج تا 11 نفر متغیر است.
رئیس سازمان دانش آموزی چناران گفت: روسای شورای دانش آموزی مدارس می بایست پس از تشکیل مجمع شهرستان نمایندگان خویش را جهت عضویت در مجمع شورای دانش آموزی استان انتخاب کنند.
نصیری با اشاره به اینکه شورای دانش آموزی یکی از ارکان اصلی مدارس است، تصریح کرد: سال گذشته یک نفر از روسای شورای دانش آموزی مدارس شهرستان به عضویت مجمع استان خراسان رضوی در آمده است.
وی یاد آور شد: سید محمد عماد هاشمی که تا سال گذشته در چناران تحصیل می کرد و رئیس شورای دانش آموزی شهرستان چناران در هیات رئیسه شورای دانش آموزی بود که امسال در ناحیه چهار مشهد مشغول به تحصیل می باشد نماینده خراسان رضوی در نهمین دوره مجلس دانش آموزی کشور بود که به عنوان رئیس مجلس شورای دانش آموزی انتخاب شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار