iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۴:۵۲:۵۴
پربیننده ها
کد خبر: 417
در بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر چناران انجام شد؛
اعضای شورای شهر چناران از دو قهرمان مدال آور در تیم ملی جودوی کشور تقدیر کردند.
تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸:۱۷
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس حمزه نظافت، گفت: در بیست و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر چناران که در دفتر جلسات شورای شهر این شهر برگزار شد، از رضا غلامی و قاسم احدی دو قهرمان ارزنده جودوی کشور که در میادین جهانی و عرصه های بین اللملی صاحب عناوین و مدال های مختلفی شده اند با اهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.
رئیس کمیسیون درآمد و بودجه شورای شهر چناران، بیان کرد: خوشبختانه به خاطر دارا بودن چناران از افراد مستعد در رشته جودو این شهرستان را امروزه بعنوان مهد جودوی کشور می شناسند که این موضوع مایه مباهات همه ما بعنوان شهروندان این شهر محسوب میگردد.
وی افزود: شورای اسلامی شهر چناران براساس مصوبه خود از قهرمانان ملی، آسیایی و جهانی بارها و بارها تقدیر کرده است و تکریم این دو ورزشکار عزیز و افتخارآفرین به خاطر عناوین مختلفی بود که این عزیزان در مسابقات اخیر آسیایی و جهانی برای شهرمان کسب کرده بودند و توانستند یک بار دیگر نام چناران را بر سر زبانها آورند.
مهندس نظافت، خاطرنشان ساخت: کلیه اعضای شورای شهر حمایت از ورزشکارانی را که در رقابتهای جهانی و المپیک حائز مقام و مدال می شوند را وظیفه خود می‌دانند و بعنوان یک رسالت مهم این مورد را همیشه نصب العین قرار داده اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار