iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۴:۵۵:۲۷
پربیننده ها
کد خبر: 418
شهردار چناران؛
پویش نذر خون در آستانه اربعین حسینی با حضور پرشور مردم چناران اجرا گردید.
تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷:۰۸
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی با اعلام این خبر، افزود: با حضور اقشار مختلف شهروندان معزز چنارانی و در یک اقدام خداپسندانه طبق هماهنگی های انجام شده با سازمان انتقال خون استان و با حضور اکیپ سیار این سازمان پویش فرهنگی نذر خون در این شهر اجرا شد و همشهریان نوع دوست ما با اهدای بخشی از خون خویش در این نذرواره فرهنگی شرکت کردند.
شهردار چناران هدف از اجرای طرح پویش نذر خون را در آستانه اربعین سالار شهیدان کمک به بیماران و افرادی دانست که نیازمند این موهبت الهی هستند.
وی گفت: با استقبال خوبی که امروز از همشهریان عزیزمان در مشارکت در این کار خیر شاهد بودیم در صدد هستیم بتوانیم کار اهدا خون را بصورت فصلی در سطح شهر چناران به اجرا در آوریم.
مهندس بارویی بیان کرد: رواج اینگونه امور در بین آحاد مردم نتایج بسیار خوبی را در پی دارد و میشود در مناسبتهای مختلف مختلف بعنوان یک حرکت فرهنگی منسجم به انجام رسد و امیدواریم بحث اهدا خون در جامعه تبدیل به یک فرهنگ عمومی گردد.
وی مشارکت مردم چناران را در این پویش شایسته تقدیر دانست و اظهار داشت: حضور شهروندان چنارانی در طرح نذرخون بسیار چشمگیر بود ولازم است از مساعدت سازمان انتقال خون و کمیته سلامت شهریاران جوان نیز در اجرای این طرح قدردانی ویژه داشته باشم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار