iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۵:۲۷:۰۵
پربیننده ها
کد خبر: 421
توسط شورای شهر چناران انجام شد؛
با مصوبه شورای شهر چناران دو قطعه زمین 400 متری به منظور ساخت بنای مسجد به اهالی بلوار جلال اهداء شد
تاریخ انتشار: پنحشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵:۵۸
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، حسین سپهری در حاشیه تحویل این دو قطعه زمین که با حضور جمعی از اهالی این بلوار همراه بود، گفت: انجام کارهای عام المنفعه در این دوره از شورا رشد بیشتری به خود گرفته و ما نیز بعنوان یک اصل مهم گسترش این قبیل خدمات را سرلوحه کار خویش قرار داده ایم.
رئیس شورای شهر چناران، بیان کرد: از نظر ما توسعه زیرساختهای فرهنگی و بسط فعالیت هایی که حول محور مسائل دینی و مذهبی قرار دارد، به عنوان مهمترین اولویت ما می باشد.
وی بیان کرد: این زمین به مساحت 800 متر که شامل دو قطعه زمین 400 متری است طبق مصوبه شورا بصورت رایگان برای احداث مسجد و انجام فعالیتهای فرهنگی و مذهبی به ساکنین این بلوار در یکی از بهترین موقعیتهای بلوار جلال تقدیم شهروندان عزیز میگردد.
سپهری ارزش ریالی این زمین را حدود چهار میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: امیدوارم با همیاری و همدلی اهالی و کمک خیرین و مردم در اسرع وقت شاهد ساخت این بنای مقدس باشیم.
این مقام مسئول، گفت: با توجه به اقدامات اخیر شهرداری در زیباسازی و باز پیرایی بلوار جلال و عدم وجود مسجد در این نقطه از شهر با توجه به جمعیت چشمگیری که دارد این زمین جهت ساخت مسجد با کاربری‌های مذهبی و فرهنگی جهت جذب جوانان و نوجوانان این منطقه ظرفیت خوبی را برای ساکنین بلوار جلال ایجاد خواهد کرد.
گفتنی است در آیین اهدای این زمین توسط یکی از خیرین چنارانی مبلغ دویست میلیون ریال جهت کمک به آغازعملیات ساخت مسجد اهداء شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار