iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : پنحشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۰:۲۶:۰۴
پربیننده ها
کد خبر: 422
شهروندان چنارانی آماده میزبانی زورار پیاده می شوند؛
در نشست مشترک جمعی از معمتمدین و خیرین شهر چناران با اعضای شورا و شهردار این شهر بر استقبال و میزبانی مردمی از زائرین پیاده دهه آخر صفر تاکید شد.
تاریخ انتشار: پنحشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸:۲۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، همایش نهضت خدمت رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) با حضور جمع زیادی از خیرین وامام جمعه موقت، اعضای شورا شهر، شهردار، سرپرست فرمانداری، نیروهای نظامی و انتظامی و تعداد دیگری از مسئولین محلی این شهر در مسجد کارخانه قند برگزار شد.
مهندس هادی بارویی با اشاره به برگزاری این جلسه، گفت: امسال برای اولین بار در صدد هستیم نهضت خدمت‌رسانی به زائران امام رضا(ع) را که در دهه آخر صفر به قصد شرکت در مراسم عزاداری مولا و ولی نعمتمان بصورت پیاده از مسیر چناران به سمت مشهد تردد می کنند، بصورت فراگیر و نهادینه و بعنوان یک فرهنگ در بین آحاد مردم شریف چناران که بعنوان ساکنین میقات الرضا نیز یاد می شوند، پیاده کنیم.
شهردار چناران افزود: به همین خاطر طی فراخوانی که بصورت کتبی و ساخت کلیپ در شبکه های اجتماعی صورت گرفت شاهد استقبال و حضور بسیار خوب همشهریان عزیزمان در این فراخوان بودیم که در شب گذشته در محل مسجد کارخانه قند برگزار شد و با لطف و سخاوت خوب این عزیزان، انشاالله کار میزبانی از زوار امام رضا بصورت متفاوت در چناران اجرا خواهد شد.
وی گفت: بنا داریم با مشارکت مردم خوب و مهمان نواز چناران کار میزبانی از زوار حرم مطهر رضوی را بصورت یک خیزش مردمی به انجام رسانیم و این کار پسندیده را طی سالیان آینده نیز بصورت یک امر مداوم با عنوان میزبانی مردم میقات الرضا(ع) از زائرین آقا علی ابن موسی الرضا ادامه دهیم .
مهندس بارویی اظهار داشت: با توجه به اینکه اخیرا چناران بعنوان مسیر حرکت زائرین پیاده از سراسر کشور تعیین گردیده،ضمن ایجاد فرصتهای خوبی که از ناحیه این موضوع برای این شهر رقم خواهد خورد باید تلاش کنیم تا میزبانان شایسته ای برای خیل عظیم مشتاقان بارگاه منور رضوی باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار