iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۰۴:۲۴:۲۴
پربیننده ها
کد خبر: 423
در واپسین روزهای ماه صفر؛
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر چناران، گفت: مردم خیر و نوع دوست چناران با مشارکت شهرداری و شورای شهر با راه‌اندازی و تجهیزبزرگترین ایستگاه صلواتی در 3 کیلومتری ورودی به شهر از زائران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) پذیرایی و استقبال می کنند.
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶:۳۴
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، دکتر ابوالقاسم دشتی با بیان اینکه کلیه امکانات و پرسنل مجموعه مدیریت شهری در این ایستگاه به زوار آقا و مولایمان خدمت خواهند کرد، خاطرنشان ساخت: این ایستگاه در ابتدای ورودی روستای قلقوچان جنب اداره امور عشایری به همت پرسنل اداره خدمات شهری شهرداری آماده و تجهیز گردیده است.
وی گفت: برای پذیرایی و اسکان مسافرین نیز با اعلام آمادگی مدیریت محترم مجموعه پذیرایی پدیده که کلیه تالارها و سالنهای این مجموعه را با کلیه امانات در اختیار زائرین برای اقامت و پذیرایی واگذار نموده، کار اسکان این زائرین عزیز نیز با ارائه خدمات پذیرایی شامل بسته های غذای گرم که توسط خیرین تامین می گردد و سرویس های استحمام و بهداشتی کاملا مناسب آغاز گشته است.
دکتر دشتی، افزود: علاوه براین خدمات با اعلام آمادگی سایر نهادها و دستگاههای متولی همچون سپاه ناحیه مقاومت، هلال احمر، نیروی انتظامی و آستان قدس در خصوص ارائه خدمات مرتبط از قبیل مسائل درمانی و مراقبتی، انتظامی و تامینی و همچنین توزیع بسته های فرهنگی هماهنگی لازم انجام گردیده است.
این عضو شورای شهر چناران، بیان کرد: تعداد دو هزار تخته پتو برای اسکان و استفاده زوار در مجموعه پذیرایی پدیده در اختیار مجموعه شهرداری و شورا قرار گرفته است که در این ایام در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر چناران، افزود: با کمک و همیاری خیرین محترم شهرستان بصورت روزانه وعده های غذایی گرم بصورت کاملا بهداشتی و میان وعده های مناسب برای زائران تدارک دیده شده است که در زمان اسکان آنان توزیع میگردد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار