iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۸:۰۵:۱۷
پربیننده ها
کد خبر: 529
پیام تبریک رئیس شورای شهر چناران به مناسبت روز شهردار؛
بیست و پنجم اسفندماه فرصتی ست مناسب برای تقدیر از خادمین مردم در شهرداریها که برای عمران و آبادانی حوزه مسئولیتشان بی وقفه در تلاش هستند.
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳:۴۱
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، حسین سپهری با تقدیر از خدمات خالصانه، بی منت و شبانه روزی تمامی شهرداران شهرستان چناران، 25 اسفندماه روز شهرداری ها و دهیاریها را به شهرداران شهرهای چناران، گلمکان و سرپرست شهرداری گلبهار تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بیست و پنجم اسفند ماه سالروز شهادت سردار دلها و شهردار مخلص شهید مهدی باکری،روز شهردار، فرصتی ست مناسب برای تقدیر از خادمین مردم در شهرداریها که در اوج گمنامی برای عمران و آبادانی حوزه مسئولیتشان بی وقفه در تلاش هستند.

جا دارد در این روز فرخنده و به نمایندگی از سایر اعضا و همکاران پرتلاشمان در شورای شهر چناران ضمن گرامیداشت سالروز شهادت فرمانده دلاور سپاه اسلام شهید مهدی باکری که بعنوان روز شهردار نیز نامگداری گردیده است، این رویداد فرخنده را به شهرداران سه شهر چناران، گلبهار و گلمکان و نیروهای خدوم، زحمتکش و پرتلاش خدوم شهرداری های این مجموعه های خدمتگزار که نقش مهمی را در مدیریت شهری برعهده دارند، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت روزافزون شهرداران خدوم بویژه مهندس هادی بارویی شهردار فرهیخته و فعال شهر چناران را از درگاه لایزال الهی مسئلت داریم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار