iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : پنحشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۶:۲۱:۰۲
پربیننده ها
کد خبر: 537
شهردار چناران خبرداد؛
تمهیدات ویژه شهرداری برای مقابله با بارش هایی که از امروز شروع خواهد شد، اتخاذ گردیده است.
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۶:۳۲
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای اسلامی شهر چناران، ستاد مدیریت بحران مجموعه مدیریت شهری از امروز همزمان با شروع بارندگی ها کار خود را آغاز خواهد کرد.
در جلسه مدیریت بحران شهرداری که با حضور معاونت های مختلف و ادارات عمران،فضای سبز، روابط عمومی و خدمات شهر در محل دفتر شهردار چناران برگزار شد، مهندس هادی باروئی با تأکید بر آماده باش کلیه نیروها و ماشین آلات شهرداری از تمهیدات لازم برای جلوگیری از آبگرفتگی ها و خسارت های احتمالی ناشی از بارش های امشب و فردا خبر داد.
وی بیان کرد: در حال حاضر دو دستگاه لودر، پنج دستگاه کمپرسی و یک دستگاه گریدر به همراه یک دستگاه مینی لودر به صورت صد درصد آماده باش قرار دارند.
شهردار چناران با اشاره به میزان بارندگی که از امروز عصر چناران را فرا خواهد گرفت، افزود: طبق اطلاعیه های صادر شده میزان این بارش ها 40 تا 70 میلی متر پیش بینی گردیده است.
مهندس باروئی خاطر نشان ساخت: کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت آبگرفتگی معابر و محیط پیرامون خویش طی تماس با شماره تلفن 46122442 جهت رفع این آبگرفتگی ها اقدام کنند.
وی از کلیه شهروندان خواست: تا همچون گذشته با مشارکت خوبی که با خادمین خویش در شهرداری دارند، نسبت به مدیریت بهتر آبگرفتگی های ناشی از بارندگی ها اقدام نمایند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار