iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۸:۱۰:۳۳
پربیننده ها
کد خبر: 564
نهمین جلسه شورای اسلامی با حضور شهردار چناران برگزار شد؛
موافقت با کمک شهرداری به جلسات قرآنی بوستانهای شهر در ماه مبارک رمضان
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶:۲۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، نهمین جلسه شورای اسلامی شهر چناران با حضور کلیه اعضا و مهندس بارویی در دفتر شورا برگزار گردید.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر چناران با اعلام این خبر گفت: در این جلسه بعد از طرح مکاتبات واصله ، لوایح ارسالی شهرداری درخصوص مشارکت با بخش خصوصی در بهره‌برداری از تاسیسات آسفالت و کمک به جلسات قرآنی بوستانهای لاله و امام رضا علیه السلام مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

مهندس نظافت با اشاره به اقدامات شهرداری در اصلاح بلوار امام رضا(ع) افزود: با توجه به حضور شهردار چناران در جلسه شورا، گزارش کاملی از روند فعالیتهای جاری به ویژه عملیات عمرانی بلوار امام رضا علیه السلام و خاکبرداری رمپ‌ اطراف پل به شورا ارائه شد.

وی خاطرنشان ساخت: در همین رابطه پیشنهادات سایر اعضای شورای شهر در خصوص برنامه‌ریزی مطلوب جهت ادامه عملیات عمرانی و همکاری و تعامل تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان در این پروژه بزرگ شهری و همچنین رفع مشکلات بهشت زینب (س) بیان شد.

این عضو شورای شهر چناران بیان کرد: با توجه به موضوعات مرتبط با انتخابات مجلس شورای اسلامی و حضور احتمالی تعدادی از اعضای شورا در انتخابات سال جاری مجلس، موضوع مطرح و مقرر شد چنانچه هرکدام از اعضای محترم داوطلب حضور در انتخابات هستند، طی فرصت قانونی استعفای خود را به شورا تسلیم نموده تا توسط شورا بررسی و اتخاذ تصمیم شود.

مهندس نظافت اظهار داشت: هچنین در این جلسه از زحمات سی ساله آقای جمشید شفاعتی مسئول دبیرخانه شورا که به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اند با اهدای هدیه و لوح سپاس، قدردانی شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار