iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۸:۰۲:۴۰
پربیننده ها
کد خبر: 578
در آستانه پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نمازجمعه صورت گرفت؛
در آستانه سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب، مجموعه مدیریت شهری چناران با حجت الاسلام والمسلمین مظفر تاجی دیدار کردند.
تاریخ انتشار: جمعه ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹:۳۸
به گزارش پایگاه خبری شهرداری وشورای شهر چناران در این دیدار که به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور بعد از انقلاب انجام گرفت، رئیس ، اعضای شورای شهر و معاونت اداری و‌مالی شهرداری با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان چناران این روز را گرامی داشتند.
در این نشست، سپهری رییس شورای شهر چناران، ضمن تبریک گرامیداشت این روز فرخنده به بیان گزارش مبسوطی از اقدامات و فعالیتهای مجموعه شورا و شهرداری پرداخت و افزود؛ خوشبختانه با درایت و مدیریت امام جمعه محترم تعامل بسیار خوبی بین مجموعه مدیریت شهری با نهاد امامت جمعه شهرستان برقرار میباشد.

حجت السلام والمسلمین تاجی نیز در ادامه با خیرمقدم به میهمانان حاضر در جلسه و با ابراز خرسندی از خدمات انجام گرفته توسط شهرداری برای رونق و‌آبادانی شهر چناران، خواستار تسریع و افزایش این اقدامات از سوی مدیریت شهری چناران شد.

ایشان با اشاره به قول مساعد مجموعه شهرداری و شورا مبنی بر توسعه مصلی و اختصاص مکانی جدید جهت احداث دفتر امام جمعه، اظهار داشت امیدواریم این امر خیر نیز در زمان مناسب به انجام رسد.

گفتنی است در پایان اعضای شورای شهر با اهدای لوح یادبودی از مجموعه خدمات و تلاشهای امام جمعه محترم شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار