iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۸:۰۸:۴۶
پربیننده ها
کد خبر: 580
مدیر عامل سازمان حمل و‌نقل شهرداری چناران؛
به منظور ساماندهی بیشتر ترافیک شهری، پارکینگهای جدید غیر حاشیه ای در چناران ایجاد می شود.
تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸:۴۱
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران ، محمد رضا طحان از جلسه مشترک مدیران شرکت الیت با شهردار و ریاست شورای شهر که با حضور معاونین و کارشناسان شهرداری چناران نیز همراه بود، خبر داد.

وی بیان کرد: در این نشست که معاونت اداری ، معاونت فنی و اجرایی و نماینده شهرستانهای الیت حضور داشتند، واکاوی پروژه الیت طی یکسال گذشته مورد ارزیابی قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان حمل و‌نقل شهرداری چناران از ایجاد پارکیگنهای جدید غیر حاشیه ای در بلوار امام خمینی و خط کشی مجدد محل پارکینگهای فعلی خبر داد که طی این جلسه مورد توافق اعضا قرار گرفت.

طحان افزود؛ وضعیت نیروهای شاغل در الیت و استفاده از نیروهای بومی برای فاز جدید الیت هم از جمله نکاتی بود که در جلسه روز گذشته مطرح شد.

این مقام مسئول در شهرداری چناران ادامه داد: با توجه به همکاری پلیس راهور در اجرای پروژه الیت طی سال گذشته، ضمن قدردانی از همکاری خوب مدیریت و پرسنل راهور شهری بر ادامه این همکاری جهت توسعه فضاهای پارکینگی جدید در معابر شهری تاکید شد.

وی گفت مقرر شد ظرف مدت ده روز کزارش کاملی از وضعیت اجرای طرح الیت توسط کارشناسان این شرکت به مجموعه مدیریت شهری چناران داده شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار