iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۸:۲۲:۴۲
پربیننده ها
کد خبر: 585
به منظور حمایت از تولیدات بومی شهر چناران صورت گرفت؛
کارگاههای تولید فرش، پرورش ماهیان زینتی و دوخت لباس از سوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر چناران مورد بازدید قرار گرفت.
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰:۵۳
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس حمزه نظافت با حضور در بازارچه خود اشتغالی شهرداری از غرفه های مختلف این بازارچه دیدار کرد.


وی در حاشیه این دیدار، گفت: این بازارچه که با تلاش و پیگیری شهردار و مدیریت کمیته‌ امداد چناران فعال شده توانسته با جذب چند سرمایه‌گذار در بخش خصوصی و اشتغال در این مکان بصورت الگویی مناسب جهت توسعه اشتغال و ایجاد درآمد نزد خانواده‌ها در شهرستان در آید.

رئیس کمیسیون درآمد و بودجه شورای شهر چناران با اشاره به وجود برخی از کمبودها، افزود: امیدواریم از سوی شهرداری نسبت به نصب تابلوی سردرب ورودی و مساعدت در خصوص کرایه غرفه‌ها و مراعات حال شاغلین و سرمایه‌گذاران عنایت ویژه ایی صورت پذیرد و همچنین نسبت به تکمیل سایر غرفه‌ها و بهسازی محیط داخلی این محوطه شاهد ادامه اقدامات مثبت شهرداری باشیم.

مهندس نظافت، تصریح کرد: قطعا نمایندگان مردم در شورای شهر چناران نیز با حمایت همه جانبه از گسترش فعالیتهای اقتصادی و ایجاد و توسعه اشتغال در این مجموعه را در دستور کار خویش قرار خواهند داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار