iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ساعت : ۱۹:۰۷:۵۹
پربیننده ها
کد خبر: 590
در جلسه علنی شورای شهر انجام شد؛
اقدامات شهرداری در حوزه فضای سبز در جلسه علنی شورا به بحث و بررسی گذاشته شد.
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶:۰۱
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس حمزه نظافت با اعلام این مطلب گفت: در نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر که با حضور اعضای شورا ، شهردار و رئیس اداره خدمات شهر برگزار شد، نمایندگان مردم عملکرد یکساله این اداره را در دستور کار خویش قرار دادند.

وی افزود: در ابتدا وضعیت فضای سبز شهر و مشکلات و برنامه‌های جاری و آتی این اداره مطرح شد که در ادامه آن رئیس اداره فضای سبز شهرداری گزارش عملکرد این واحد و پیگیری مصوبات جلسه قبل را به استحضار اعضای شورا رساند.


رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر چناران با اشاره به تاکید مسئول این قسمت بر نیاز به اعتبارات و امکانات بیشتر در حوزه فضای سبز شهرداری، گفت: پیگیری اتمام طرح جداسازی آب فضای سبز از آب شرب شهری و نجام مطالعات کارشناسی در اجرای طرحهای توسعه فضای سبز از جمله مواردی بود که توسط مهندس مظفری به شورا ارائه شد.


مهندس نظافت تصریح کرد: طرح تولیدات گل‌ و گیاه توسط شهرداری، مدیریت هزینه آب مصرفی و تامین نیازهای آبی پارکها ، تلاش جهت جلب مشارکت همشهریان در توسعه و حفظ فضای سبز و استفاده از بسته های تشویقی شهرداری، حفظ سرسبزی و طراوت موجود در پارکها و پیگیری احداث پارکهای جدید، کمک به توسعه و ابجاد فضای سبز در محدوده مسکن مهر و شهرک امام‌رضا، بهره‌برداری از پارک ویژه بانوان و زیباسازی بلوارشهدا از دیگر مواردی بود که در جلسه شورا از سوی مسئول فضای سبز شهرداری بیان شد.


عضو شورای شهر چناران خاطرنشان ساخت: پس از اتمام گزارش حوزه عملکردی فضای سبز، اعضا شورا ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته بر توجه خاص شهرداری به تسریع در اجرای موارد مذکور تاکید کردند.


وی بیان کرد: در ادامه جلسه کار بررسی مکاتبات و لوایح شهرداری در خصوص تفریغ بودجه سال ۹۷، گزارش حسابرسی سال ۹۵ و انتخاب حسابرس سالهای ۹۶ و ۹۷ شهرداری ، تهاتر بدهیهای ادارات دولتی از محل اوراق خزانه اسلامی انجام و به تصویب شورا رسید.


رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا همچنین از مراجعه تعدادی از شهروندان و هیئت امنای هیات محبان کریم اهل‌ بیت و مدیر مسیول نشریه محلی «چناران ما» در جلسه شورا خبر داد و افزود: درخواستهای این عزیزان نیز توسط اعضا شورا استماع شد و برای بررسی بیشتر و اخذ تصمیمات لازم به کمیسیون‌های مرتبط در شورا ارجاع گردید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار