iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۲:۴۷:۳۳
پربیننده ها
کد خبر: 592
اجرای اولین مرحله از طرح جمع آوری سد معابر عمومی شهر چناران
تاریخ انتشار: جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳:۲۹
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی گفت؛ اولین مرحله از پاکسازی معابر عمومی سطح شهر در غالب طرح ویژه جمع آوری سد معابر از صبح امروز به مرحله اجرا در آمد.

شهردار چناران بیان کرد: اجرای این طرح با پشتیبانی خوب نیروی انتظامی و دادگستری با هدف پاکسازی کلیه معابر شهری از وجود سد معابر آغاز شده است.

وی با بیان این که بلوار امام خمینی شرقی و غربی بعنوان هسته مرکزی شهر در اولویت کاری شهرداری قرار دارد، اظهار داشت: در اولین مرحله از اجرای این طرح با هماهنگی خوبی که با منطقه انتظامی شهرستان انجام شد و حضور عوامل پلیس و چند اکیپ از پرسنل اجرائیات و خدمات شهری شهرداری با دادن اخطار به کسبه و افرادی که اقدام به انسداد معابر عمومی کرده اند، فرصت داده شد تا در اسرع وقت نسبت به رفع این موارد اقدام کنند.


مهندس بارویی افزود: متاسفانه به دنبال بی مبالاتی عده معدودی از کسبه در اشغال معابر عمومی، چهره زشتی برای معابر بویژه در بلوار امام خمینی ایجاد شده و همین امر موجب مزاحمت و تضییع حقوق شهروندی سایر همشهریان و نارضایتی این عزیران را هم به دنبال داشته است.


ابن مقام مسئول اظهار داشت: حفظ حقوق سایر شهروندان در تسهیل رفت و آمد در معابر عمومی از اصلی ترین اهداف ما در اجرای این عملیات محسوب می شود.


مهندس بارویی بیان کرد: طبق قانون شهرداری ها در صورت تداوم سد معابر و عدم توجه به اخطاریه ها، برخورد قانونی با افرادی که نسبت به استفاده نامتعارف از معابر عمومی، حقوق شهروندی دیگر همشهریانمان را نقض کرده اند بر خورد می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار