iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۱:۱۵:۱۲
پربیننده ها
کد خبر: 594
شهردار چناران خبر داد؛
عملیات میخ کوبی کمربندی شمال غرب شهر چناران آغاز شد.
تاریخ انتشار: جمعه ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷:۵۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، مهندس هادی بارویی ضمن اعلام این خبر، گفت؛ این کمربندی در اراضی کشاورزی جاده جوکال تا پشت بازار دام بصورت ایجاد راه خاکی(شوسه) احداث میشود.

شهردار چناران، افزود: توافق اولیه احداث کمربندی با مالکین اراضی کشاورزی این مسیر با حضور اعضای محترم شورای شهر به انجام رسیده و هم اکنون در نخستین گام کار نقشه برداری و میخ کوبی مسیر مزبور در دست انجام قرار دارد.


وی با اشاره به شروع عملیات میخ کوبی کمربندی، گفت؛ تا کنون ۱۱۰۰ متر از مسیر کمربندی توسط پیمانکار میخ کوبی شده که تا اواسط ماه جاری عملیات میخ کوبی مسیر به اتمام می‌رسد.

مهندس بارویی تصریح کرد: هدف از اجرای کمربندی در شمال غرب شهر که به طول ۷/۵ کیلومتر است، ایجاد یک راه خاکی مناسب به منظور تامین ارتباط میان شرق، شمال و غرب شهر چناران در آینده نزدیک می باشد.


شهردار چناران، ادامه داد: همچنین با احداث این جاده شوسه امکان عبور بارهای کشاورزی که در فصل برداشت محصولات کشاورزی بویژه چغندر قند شاهد بار ترافیکی سنگین حاصل از آن هستیم به این مسیر انتقال داده میشود و قطعا بخش قابل توجهی از این مشکلات مرتفع میشود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار