iranwif |فدراسیون صنعت آب ایران

امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ساعت : ۱۱:۳۷:۱۹
پربیننده ها
کد خبر: 600
دبیر اجرایی مسابقات فوتبال گل کوچک محلات؛
آئین اختتامیه دومین دوره مسابقات فوتبال گل کوچک محلات پنج شنبه 7 شهریور در بوستان ملت اجرا میشود.
تاریخ انتشار: شنبه ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸:۱۶
به گزارش پایگاه خبری شهرداری و شورای شهر چناران، بابک امین پور با اعلام این خبر گفت: مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات فوتبال گل کوچک محلات در ساعت 18 عصر پنج شنبه مورخ هفتم شهریورماه در محل زمین ورزش بوستان ملت برگزار میگردد.

وی افزود: این مسابقات که از روز چهارشنبه 30مرداد آغاز شده بود تا روز پنجشنبه 7 شهریور ماه با انجام بازی فینال به کار خود پایان خواهد داد .

دبیر اجرایی مسابقات فوتبال گل کوچک محلات، بیان داشت: در این دوره از مسابقات تعداد 90 نفر از نوجوانان نقاط مختلف چناران در غالب 15 تیم با حمایت مالی و معنوی مجموعه شهرداری و شورای شهر به رقابت با هم پرداختند.

امین پور تصریح کرد: مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها با حضور مسئولین، بازیکنان، مربیان، سرپرستان و خانواده های افراد شرکت کننده فردا پنجشنبه با انجام دو بازی بین تیم های فینالیست برای مشخص شدن قهرمان و نایب قهرمان مسابقات برگزار میشود.

این مقام مسئول در مسابقات گل کوچک محلات، خاطرنشان کرد: در این مسابقات که در رده سنی نوجوانان «8 تا 14سال» برگزار شد، تیم های حاضر از نخستین روز برگزاری مسابقات از ساعت هفده تا بیست شب به مدت یک هفته رقابت شان را برای صعود به مراحل بعدی بصورت دوره ای و‌ حذفی آغاز کردند.

امین پور افزود: برای اختتامیه مسابقات برنامه های متنوعی از قبیل نورافشانی، اهدا کاپ، مدال و انتخاب بهترین بازیکن همراه با اجرای برنامه های هنری تدارک دیده شده است که طبق برنامه ریزی های انجام شده به بهترین نحو اجرا میگردد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
شماره همراه:
* نظر:
آخرین اخبار